lucifer41 e hak verdim gerçekten bende pt den banlayanlara here demeyenlere uniquede pk olanlara uyuz oluyorum bu arkadaşta onlardan biri

rabdor sınırı aşıyosun canımı sıkma adamı ptden banlamamın tek sebebi sadece ptye here diye yazmaması lordu bulmus bizi cagırmıo hem unique hunter sadece isu tg kesmek deildi lord kes dedin kestik bunuda burda belirtiyim seninde milleti exchange heck yaparak charlarını soymanda büyük bi terbiyesizlik oluodu sende öle birisin ama şimdi yapıomusun hala onu bilmiorum en son benim zzxM4Nxzz mi çalmıştın sen By ser0 ...

Hem Orda PT Masteri Benim Lucifer41 de adamı Banlamamı Söylüor tmmı bilip bilmeden yorum yapma Gz de qeC

thedark demiş ki:
rabdor sınırı aşıyosun canımı sıkma adamı ptden banlamamın tek sebebi sadece ptye here diye yazmaması lordu bulmus bizi cagırmıo hem unique hunter sadece isu tg kesmek deildi lord kes dedin kestik bunuda burda belirtiyim seninde milleti exchange heck yaparak charlarını soymanda büyük bi terbiyesizlik oluodu sende öle birisin ama şimdi yapıomusun hala onu bilmiorum en son benim zzxM4Nxzz mi çalmıştın sen By ser0 ...

Hem Orda PT Masteri Benim Lucifer41 de adamı Banlamamı Söylüor tmmı bilip bilmeden yorum yapma Gz de qeC
canını sıkarsam ne yapıcaksın merak ettim + Ser0 kim

sEN cnm sen rabdor2889 onun üyelik adı bu forumda hatta senin BowGladiatorunmu onun adına açtıgın topiclerde millet sana Gz ser0 diye hitap edio msn nide veriirim istersen qimliğini qizleme eyer yanlıs kişiysen kusura bkama ama o sensin onun üyelik adı bu .. ok£ bide fazla olmaya basladıN bundan böle bneim açtıgım topiclere sen yorum yazma daha mutlu olurum ben bu uniqueleri senin için kesmiorum tmmmı sen kendi uniquelerine bak bizim senin gibi sun itemlerimiz yok +5 swordlarla kesioz her kestiğim uniquede bi eleştiri yapıosun yetti artık GZ de gec yada yorum yapma

Yukarı Alt