joysro

game12
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Kayıt
1 Ağustos 2009
Mesajlar
1.527
Beğeniler
0
jado


Kwanza ~ ÇEYREK FİNAL

02-03 Temmuz 2010

2 Temmuz Cuma Hollanda - Brezilya 17.00 = 1
2 Temmuz Cuma Uruguay - Gana 21.30 = 1


3 Temmuz Cumartesi Arjantin - Almanya 17.00 = 1
3 Temmuz Cumartesi Paraguay - İspanya 21.30 = 2
 
Kayıt
14 Mayıs 2007
Mesajlar
24.648
Beğeniler
0
Şehir
Eskişehir
Kwanza demiş ki:
A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika : 1
Uruguay – Fransa : 2

B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya : 1
Güney Kore – Yunanistan : 1

C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri : 1

13 Haziran

Cezayir – Slovenya : 2

D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya : 1
Sırbistan – Gana : 1

E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka : 1
Japonya – Kamerun : 2

F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay : 1

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya : 0

G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore : 1
Fildişi Sahilleri – Portekiz : 2

H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre : 1
Honduras – Şili : 2


/Uygundur
 
Kayıt
1 Ağustos 2009
Mesajlar
1.527
Beğeniler
0
Kwanza demiş ki:
2010 Dünya Kupası Tahmin Yarışması


A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika 1 :!!&%&!
Uruguay – Fransa 2 :!!&%&!

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay 2

17 Haziran

Fransa - Meksika

22 Haziran

Meksika – Uruguay
Fransa – Güney Afrika

B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya 1 :thumbsup:
Güney Kore – Yunanistan 1 :thumbsup:

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore
Yunanistan – Nijerya

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore
Yunanistan – Arjantin

C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri 1 :!!&%&!

13 Haziran

Cezayir – Slovenya 2 :thumbsup:

18 Haziran

İngiltere – Cezayir
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere

D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya 1 :thumbsup:
Sırbistan – Gana 1 :!!&%&!

18 Haziran

Almanya – Sırbistan

19 Haziran

Gana – Avustralya

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya

E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka 1
Japonya – Kamerun 2

19 Haziran

Hollanda – Japonya
Kamerun – Danimarka

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun –Hollanda

F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay 1

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya 0

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda
Slovakya – Paraguay

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya

G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore 1
Fildişi Sahilleri – Portekiz 2

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya

H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre 1
Honduras – Şili 2

21 Haziran

İspanya – Honduras
Şili – İsviçre

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya


/günceldir tahminlerde değişiklik olmadı lakin 16 haziran güney afrika uruguay unutmuşum onu ekledim tam fikstürü ekledim
 
Kayıt
1 Ağustos 2009
Mesajlar
1.527
Beğeniler
0
17 Haziran

Fransa - Meksika 1
Arjantin – Güney Kore 1
Yunanistan – Nijerya 2
 
Kayıt
1 Ağustos 2009
Mesajlar
1.527
Beğeniler
0
18 Haziran

İngiltere – Cezayir 1
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri 1
Almanya – Sırbistan 1
 
Kayıt
1 Ağustos 2009
Mesajlar
1.527
Beğeniler
0
19 Haziran

Gana – Avustralya 1
Hollanda – Japonya 1
Kamerun – Danimarka 0
 
Kayıt
1 Ağustos 2009
Mesajlar
1.527
Beğeniler
0
Kwanza demiş ki:
2010 Dünya Kupası Tahmin Yarışması
Kwanza
18.06.2010 ~ 30 puan

A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika 1 :!!&%&!
Uruguay – Fransa 2 :!!&%&!

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay 2 :thumbsup:

17 Haziran

Fransa - Meksika 1 :!!&%&!

22 Haziran

Meksika – Uruguay
Fransa – Güney Afrika

B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya 1 :thumbsup:
Güney Kore – Yunanistan 1 :thumbsup:

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore 1 :thumbsup:
Yunanistan – Nijerya 2 :!!&%&!

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore
Yunanistan – Arjantin

C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri 1 :!!&%&!

13 Haziran

Cezayir – Slovenya 2 :thumbsup:

18 Haziran

İngiltere – Cezayir 1 :!!&%&!
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri 1 :!!&%&!

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere

D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya 1 :thumbsup:
Sırbistan – Gana 1 :!!&%&!

18 Haziran

Almanya – Sırbistan 1 :!!&%&!

19 Haziran

Gana – Avustralya 1

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya

E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka 1 :thumbsup:
Japonya – Kamerun 2 :!!&%&!

19 Haziran

Hollanda – Japonya 1
Kamerun – Danimarka 0

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun –Hollanda

F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay 1 :!!&%&!

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya 0 :thumbsup:

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda 1
Slovakya – Paraguay 2

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya

G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore 1 :thumbsup:
Fildişi Sahilleri – Portekiz 2 :!!&%&!

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili 1

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore 1

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya

H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre 1 :!!&%&!
Honduras – Şili 2 :thumbsup:

21 Haziran

İspanya – Honduras 1
Şili – İsviçre 1

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya


20-21 güncel 2 gün yokum.
 
Kayıt
14 Mayıs 2007
Mesajlar
24.648
Beğeniler
0
Şehir
Eskişehir
Kwanza demiş ki:
Kwanza demiş ki:
2010 Dünya Kupası Tahmin Yarışması
Kwanza
18.06.2010 ~ 30 puan

A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika 1 :!!&%&!
Uruguay – Fransa 2 :!!&%&!

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay 2 :thumbsup:

17 Haziran

Fransa - Meksika 1 :!!&%&!

22 Haziran

Meksika – Uruguay
Fransa – Güney Afrika

B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya 1 :thumbsup:
Güney Kore – Yunanistan 1 :thumbsup:

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore 1 :thumbsup:
Yunanistan – Nijerya 2 :!!&%&!

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore
Yunanistan – Arjantin

C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri 1 :!!&%&!

13 Haziran

Cezayir – Slovenya 2 :thumbsup:

18 Haziran

İngiltere – Cezayir 1 :!!&%&!
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri 1 :!!&%&!

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere

D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya 1 :thumbsup:
Sırbistan – Gana 1 :!!&%&!

18 Haziran

Almanya – Sırbistan 1 :!!&%&!

19 Haziran

Gana – Avustralya 1

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya

E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka 1 :thumbsup:
Japonya – Kamerun 2 :!!&%&!

19 Haziran

Hollanda – Japonya 1
Kamerun – Danimarka 0

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun –Hollanda

F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay 1 :!!&%&!

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya 0 :thumbsup:

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda 1
Slovakya – Paraguay 2

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya

G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore 1 :thumbsup:
Fildişi Sahilleri – Portekiz 2 :!!&%&!

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili 1

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore 1

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya

H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre 1 :!!&%&!
Honduras – Şili 2 :thumbsup:

21 Haziran

İspanya – Honduras 1
Şili – İsviçre 1

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya


20-21 güncel 2 gün yokum.
/Uygundur
 
Kayıt
1 Ağustos 2009
Mesajlar
1.527
Beğeniler
0
22 Haziran

Meksika – Uruguay 2
Fransa – Güney Afrika 1
Nijerya – Güney Kore 2
Yunanistan – Arjantin 2
 
Kayıt
1 Ağustos 2009
Mesajlar
1.527
Beğeniler
0
23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir 1
Slovenya –İngiltere 2
Avustralya – Sırbistan 1
Gana – Almanya 2
 
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt