Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzenin off-road etkinliği serisi

off road'cu kuzenimi bilirsiniz işi her haftasonu yurdun en balta girmemiş ormanlarına 30-40 jeep dalarlar ve düzlüğe çıkana kadar dağ tepe bayır araçları zorlarlar gün gelir yolda kalırlar kamp yaparlar günışıyınca devam ederler gün gelir kar buz çamur batak dinlemezler full modifiye jeep'leriyle yollarına devam ederler işte onlardan muhteşem bir videosu 8)

http://www.dailymotion.com/video/xbo07i_murtiye-nazar-deyer-d_auto

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
[GM]Reppi demiş ki:
Arabaya bak Sallana Sallana.. Patlıcak gibi :lol: Çok Zorladı

bir araba kadar masraf yapılıyor o araçlara o son 10sn'de direksiyon hakimiyeti çok zor normal birisi yaparsa ya bilekleri kırılıyor ya da baş parmaklar :lol: :mrgreen:

Windy

videoyu izleyince eski günler geldi aklıma,metin abi,tarık abi, özledim o günleri. çok güzel etkinliği var kuzeninin extra. gerek adrenalin gerek aksiyon gerek dostluk vs vs vs.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Don Quixote demiş ki:
videoyu izleyince eski günler geldi aklıma,metin abi,tarık abi, özledim o günleri. çok güzel etkinliği var kuzeninin extra. gerek adrenalin gerek aksiyon gerek dostluk vs vs vs.

kuzen otomobil üzerine bir üstaddır hayatı sanayide geçti geçiyorrr bir de hatun alemlerinde bu off road kamp ateşi sex'leriş bir ayrı hikayedir de onları yazmıyorum ahahaha hep aklıma bulutsuzluk özlemi geliyor çadırların altında değiştip tokuştuk hatunları puahahahaaaa :mrgreen: :twisted:

Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
[GM]Reppi demiş ki:
Arabaya bak Sallana Sallana.. Patlıcak gibi :lol: Çok Zorladı

bir araba kadar masraf yapılıyor o araçlara o son 10sn'de direksiyon hakimiyeti çok zor normal birisi yaparsa ya bilekleri kırılıyor ya da baş parmaklar :lol: :mrgreen:
Aynen direksiyon hakimiyeti çok zor resmen kas yapıyorsun. :lol:

Yukarı Alt