Arkadaşlar birçoğumuzun maksadı gibi benim de online olamamamın bir sebebi var okul... sabahtan akşama kadar okuldayım kendime zor vakit ayırıyorum kusura bakmayın diğer vip ark lara da yardımcı olamıyorum hepiniz hakkınızı helal edin yinede girmeye çalışacağım beni seven sevmeyen herkese anladığı veya anlamaya çalıştığı için teşekkür ederim

Benim okul sorunum yok ama iş sorunum var :lol:
Sağlık olsun nukercim arada bi uğrasan yeter.

Bakın derslerinizide okulunuza biz hep burdayız...

Dampyre

Buralıyım
aynısı benim de sabah 7 de evden çıkyorum akşam 5 te geliyorum eve..
hafta sonları da dersane Confused

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
takmayın kafanıza mesele o kısıtlı zamanınızı burada güzel bir şekilde geçirmek ve sevilen birisi olarak yer almaktır ki hepiniz melek gibisiniz extraokk

pfffffff

Aileden
önemli değil canımcım yani vipsin öğrencisin sana sadaka zekat bile düşüyor yaw :mrgreen:

sadece smiley iceren mesaj atmak yassak Rolling Eyes Wink :lolmuch: :mrgreen:

bir daha görmeyeyim yerim seni yoksa hmm hmm hmm hmm

Extraloobun bahsettigi bir konuya deginmek istiyorum Extraloob.com gercekten cok sicak cok guzel bir forum uyelerin samimiyeti bir aile ortamini aratmiyor bu ortami yapmak kolay degil hele boyle devam ettirmek burada olmanin guzelligini anlatmaya calissakta bazen kelimeler yetmiyor hani meshur bir soz vardir ya anlatilmaz yasanir gercekten bu forumdan bahsederken ben arkadaslara bu sekilde soyluyorum
Formun slogani :) extraloob.com anlatilmaz yasanir :)
bunda emegi gecen herkeze kendi adima tesekkuru borc biliyorum :)
bugun cok bi duygusalim gecenin ucu besi :) cafe kuruyoruz ya :)

Punsier demiş ki:
Extraloobun bahsettigi bir konuya deginmek istiyorum Extraloob.com gercekten cok sicak cok guzel bir forum uyelerin samimiyeti bir aile ortamini aratmiyor bu ortami yapmak kolay degil hele boyle devam ettirmek burada olmanin guzelligini anlatmaya calissakta bazen kelimeler yetmiyor hani meshur bir soz vardir ya anlatilmaz yasanir gercekten bu forumdan bahsederken ben arkadaslara bu sekilde soyluyorum

+697545858554478

abi senin her yazdığın yazı mükemmel

abi hayırdır bu kaçıncı kafe Rolling Eyes hmm

Razz 3 tane vardi bitirdim de bu oyunlar zirt pirt cikiyor fifa 08 cikti diye kurdum simdi need for spedin street pro diye bir sey cikcakmis bastan kurmak zorunda kalacam :)

pfffffff

Aileden
aile ortamı tabiki baksana gidicekleri biyer varsa söz vermeden önce izin alıyorlar saolsunlar Cool
Punsier tam benlik kafa adam efkar olsun saz söz olsun kafa kafaya gidersin :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Punsier demiş ki:
böyle güzel bir yazıyı okumadan nasıl geçmişim çok baba adamsın hacım istesen yazmaz içinde saklarsın helal olsun ne desem az kalır extrabeer

pfffffff

Aileden
İrfan abi bitanedir hacım sazı sözü yeter valla
bide poseidona başlasa hadi bakalım ramazan bitti sıkıyosa başlamasın sözü var çünkü heheheh :lolmuch:

ElazigLee demiş ki:
İrfan abi bitanedir hacım sazı sözü yeter valla
bide poseidona başlasa hadi bakalım ramazan bitti sıkıyosa başlamasın sözü var çünkü heheheh :lolmuch:
ben varım :lol: geri döndüm :lol: beni beğenmiyomusunuz :lol:

off off bu meslek dersleri çok zor (anatomi ve fizyoloji, epidemiyoloji, tıbbi etik, meslek esasları) Crying or Very sad Crying or Very sad

Yukarı Alt