Server
Flora
Takımı
Galatasaray
teşekkürler fotolar için bende foto koyardım da hep hatunlu olmaz şimdi izleyen var takip eden var var da var XD

fener'in orada tel örgüler olmasaymış çok tatlı olacakmış, kuşadası ayrı bir güzeldir 1 kere geldim çok beğenmiştim cici ufak bir kasaba görünümünde ve akşamları gayet güzel bir barda güzel sabahlamıştık bayağı dağıtmıştık ayy ayyyy kuşadası-çeşme arasıda ne yol gidip geldim awww :P :lol:

Kuşadasının Denizi Dışında Herşeyi Süperdir.Denizinde Çok yosun,Taş Var Deniz Bakımından Çeşme-Ilıcayı tek geçerim Bir tane taş bulunmayan Sahilleri Var :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çeşme ılıca paşalimanı dediğin yerlerde su buz gibi güzelim donuyorum ben :twisted: :mrgreen:

Sheraton Otelinin Ordaki Sahile Giriyorum Ben Girdigim En sıcak Deniz ora. Her gittigimde Kesin Bi ünlü görüyorum orda :P En son Petek Dinçöz'le Çağla Şikel'i Gördüm :lol: :twisted:

Teşekkürler yorumlar için.İşte bende 8 seneden beri Kuşadası'nda oturuyorum + 6 senelik fotoğrafçıyım.Harika bi yer zaten Kuşadası her şeyiyle güzel:) Burdan istediğiniz bişi varsa söyleyin yollarım size kargoyla:)

pfffffff

Aileden
Matzeline demiş ki:
Teşekkürler yorumlar için.İşte bende 8 seneden beri Kuşadası'nda oturuyorum + 6 senelik fotoğrafçıyım.Harika bi yer zaten Kuşadası her şeyiyle güzel:) Burdan istediğiniz bişi varsa söyleyin yollarım size kargoyla:)
bana oradan 1.60 boylarinda ebatlari guzel mavi gozlu sari sacli 20 ile 22 yas arasi guzel bisi gonder anladin sen :twisted: ne kadarsa kargo parasi ben oderim ?!!!!!!.

ElazigLee demiş ki:
Matzeline demiş ki:
bana oradan 1.60 boylarinda ebatlari guzel mavi gozlu sari sacli 20 ile 22 yas arasi guzel bisi gonder anladin sen :twisted: ne kadarsa kargo parasi ben oderim ?!!!!!!.
?!!!!!!! Ayıpsın abi.Hemen kargoya veriyorum akşamına elinde olur :twisted:

Advance

ben sık sık kuşadasına gidiyorum sökede oturuyorum ben güzel fotolar eline sağlık

Yukarı Alt