senmi yapıcaksın bu işi :D afedersin bi taraflarımla gülüyorum .... forumda sorunlar çözümler bölümünü dolduran kişisin sen bi halt bildiğin yok

Bu mesaj badsoul10 rumuzlu uyeden alinti yapildi
badsoul10 demiş ki:
senmi yapıcaksın bu işi :D afedersin bi taraflarımla gülüyorum .... forumda sorunlar çözümler bölümünü dolduran kişisin sen bi halt bildiğin yok
Siz biliyorsunuz diye kimseyi aşağılama hakkına sahip olamazsınız.

Bence sorunları yazmak için acılan bir kısım değilmi ki onun dışında sen bu işe profesyonel olarak başlamadın :) sende bu yoldan geçtin şurada
çok bilmişliğin anlamı yok bence :wink1:

burakcıgım senide araştırınca pek parlak çıkmıyorsun bak örnek alıntı yaptım bi yerden hakkında konusulanlardan 1 numaralı editcisin ya sen biz bişi bilmiyoruz ---------Saçma sapan yerlerden sunucu alıp millete sro sunucusu diye kakalıyorsun
ne satış belgen var ne bi ciddiyetin
elelame laf atmayı kes---------- a ynen bu şekil bi alıntı buldum bi yerden ki ben yapabildigim şeyi 4-4 yapmakla tanır müşterilerim yapamıyacağım şeye yapamam derim yapacagım şeyi ise 4-4lük yaparım paramıda alırım. Bilgi konusunda belki bendne üstün olabilirsin ama iş konusunda hiç sanmıyorum bu arada ayak üstü vergisiz iş de yapmıoyruz calıştığım siteler hepsi vergi ödiyen v.b siteler örnek verecek olursak
s-medyabilisim rekorbilişim neyse fazla uzatmıyım zaten azcık onurun varsa okurken kapatırsın sayfayı :) herkeze iyi eğlenceler

Yukarı Alt