Kitty

Ben ki her diziyi takip eden bi insanım bu diziden nefret ediyorum ne ya bütün bayan başrol oyuncuları ölüyo ama ana karaktere bi şey olmuyo ne demek yani bu hiç onaylamıyorum çocuğuma falan da seyrettirmem hıh(bu gidişle bi 10 sezon daha sürer çünkü)

Kitty demiş ki:
Ben ki her diziyi takip eden bi insanım bu diziden nefret ediyorum ne ya bütün bayan başrol oyuncuları ölüyo ama ana karaktere bi şey olmuyo ne demek yani bu hiç onaylamıyorum çocuğuma falan da seyrettirmem hıh(bu gidişle bi 10 sezon daha sürer çünkü)
videoyu izleyip konuyu anlamaya çalışın,,güya iki gram beyinleriyle TÜrkiyeyi dünyayı kurtarıyorlar kafalarına göre.Bundan komedi dizisi bile olmaz ama ciddiye alıp izleyenler var malesef+kanal değiştirdi diye yağcılığada başladılar...

Kitty

Videoyu izleyemiyorum bilgisayardan giriş yapmadığım için :D

Bazı şeyler güncel siyasete paralel gidiyor olabilir ama genel anlamda amacından sapmış bir dizi zaten.Bir zamanlar mafya iken şimdi ne hâle geldiler. :detective:

Avasin

Bir siyaset asla ve asla dizilerden çakma kahramanlardan 2 kişiyi asıp kesip ahkâm kesenlerden öğrenilemez...

Yukarı Alt