Takımı
Seçiniz...
İzleyen var mı ? Yine çok karıştı sezon finali de yaklaşıyor. 8O

Takımı
Besiktas
Son bölümlerde poyraz adlı karakter girince biraz hareket geldi diziye. Geçen sene bir haber sitesine okumuştum Bu yıl haziran ayından bitireceklerini yazıyordu ki bitsin de artık tadı kaçmaya başladı dizinin.

Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj Left Behind rumuzlu uyeden alinti yapildi
Left Behind demiş ki:
Son bölümlerde poyraz adlı karakter girince biraz hareket geldi diziye. Geçen sene bir haber sitesine okumuştum Bu yıl haziran ayından bitireceklerini yazıyordu ki bitsin de artık tadı kaçmaya başladı dizinin.
Şuan dizi çok başka boyutta :mrgreen: Tapınakçılar adında bir tarikatta imiş Polat Alemdar, ve tarikatın başındaki kadın zamanında Polat ile ilişkiye girmiş ve Elif gelmiş dünyaya bu Poyraz`da bir şekilde tarikata gitti kadınla görüştü kadın kızı istedi Polat`ın da ölüm emrini verdi bu sefer işler karışacak. :!!&%&! eekd1
Bu tarikat olayındaki tarikat mason tarikatı gibi bir şey herhalde akşam detaylı araştıracağım :think:

Hem izlemeyip hem de "Tadı kaçmaya başladı, baydı, daha kvp izleyen varmı, bitsin artık" gibi yorumlara ayar oluyorum. Ya senin neyine dokunuyor bu dizi? izlemiyorsun zaten... Bitince başınız göğemi erecek? Bitsinde yerini entrikalı pembe dizilerden birisi alsın bende koca 86 ekran tüplü televizyonu kaldırıp balkondan aşağı atayım süper olsun summer2:

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Hem izlemeyip hem de "Tadı kaçmaya başladı, baydı, daha kvp izleyen varmı, bitsin artık" gibi yorumlara ayar oluyorum. Ya senin neyine dokunuyor bu dizi? izlemiyorsun zaten... Bitince başınız göğemi erecek? Bitsinde yerini entrikalı pembe dizilerden birisi alsın bende koca 86 ekran tüplü televizyonu kaldırıp balkondan aşağı atayım süper olsun summer2:

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

sakin ol şampiyon makara:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Tapınakçılar bildiğin mason,illuminati karahanlı dönemini izleyen iyi bilir :nod:

Yukarı Alt