Kayıt
22 Eylül 2007
Mesajlar
759
Beğeniler
0
Şehir
pc masası


Bölüm 2

Suikast tetikçisinin kimlerle irtibatta olduğunu çözmeye çalışan Polat’ın ekibi pusuya düşürülmüştür.

Delilleri ve tanıkları ortadan kaldırtmaya başlayan Tataroğlu, planlarının bozulmaması için nihai çözüme yeşil ışık yakar.

Çağrı Toros cinayetiyle Özal’ın ölümü arasındaki ilişkileri daha açık görmeye başlayan Polat, olaydaki ana tanığın yani tetikçinin yaşamasını sağlamalıdır.

Toros Holdingin, Kare As tarafından parçalanmasına engel olmak için, finans ve hukuk sorumlularını kendisiyle çalışmaları için ikna eder. Şirket hisselerini hileyle ele geçiren aracılar, Memati, Abdülhey ve Erhan’ın ikna teknikleri karşısında hisseleri devreder.

Tetikçi Mahmut’u son anda örgüt tarafından infaz edilmekten kurtaran Halo, tetikçiyle bir pazarlık yapar. Bilgilerine karşılık ona karısını bulup teslim edecektir. Oysa Kare As’ın kirli elleri bir yandan Polat’ı ortadan kaldırmak için düğmeye basmış, bir yandan da eylemin son şahitlerini yok etmeye başlamıştır…

TIKLA İZLE

------------

Bölüm 3

Polat’ı pusuya düşürmek isteyen Yalçın Bulut, amacına ulaşamaz. Giriştiği güç mücadelesinde umduğunu elde edemeyen Tataroğlu Ailesi, devreye şantaj kartını sokar. Hisselerin devredilmesiyle planları bozulan Karacadağ Ailesi ise, hem bu işin sorumlusu Ahmet Sayman’ı cezalandıracak, hem de Polat Alemdar’dan intikam alabilecek yeni bir plan başlatır.

Polat, Ahu’ya işbirliği teklif eder. Ancak Ahu’nun cevabını alması gereken sorular vardır. Kare As’taki aileler ile klasik mafyanın farkları nelerdir, gerçek mafya neyle uğraşır, bu aileleri güçlü kılan nedir öncelikle bunları öğrenmelidir.

Halo ise, fail-i meçhulü aydınlatabilecek olan örgütün üst sorumlularından Rıza Dereli’yi ele geçirmeye çalışmaktadır…

TIKLA İZLE

------------

Bölüm 4

İhaleyi kaybeden Tataroğlu ailesi ile Polat Alemdar arasında iplerin iyice gerildiği bu bölümde, Bulut ve Memati birbirlerine meydan okuyacak.

Diğer aileler ihaleyi kazanan Toroslardan haraç isterken, Polat Alemdar, tetikçi Rıza Dereli’yi sorgulayarak, Toros cinayetinin arkasındaki sis perdesini aralamaya çalışacak. Cinayetin çözülmesi an meselesi iken Davut Tataroğlu, Polat Alemdar’ın canının yakılması emrini verecek.

İhalenin iptali ve Ahmet Sayman cinayetinin Polat Alemdar ile ilişkilendirilmesi, Tataroğlu’nun kurduğu pusunun ilk adımları olacak. Polat, pusunun nihai hedefinin ne olduğunu anladığında zamanla ve Yalçın Bulut’la yarışmak zorunda kalacak. Çünkü hem sonuna ulaştığı suikast davası tehlikeye girecek, hem de kader birliği yaptığı bir can dostu, kurşunlara hedef olacak.

TIKLA İZLE

------------

Bölüm 5

Tataroğulları ve Polat Alemdar arasındaki güç gösterisi, Kurtlar Vadisi Pusu’nun 5. bölümüne damgasını vuracak.

İhaleyi iptal ettiren ve bununla da yetinmeyip Halo Ağa’yı vurduran Tataroğlu ailesi, Polat Alemdar’dan gelecek bir cevaba hazırlıklıdır. Ailenin sağ kolu Yalçın Bulut, bütün önlemleri almıştır. Ama Polat Alemdar ve ekibinin planı da bir o kadar sağlamdır.

Uzun bir aradan sonra zor bir karar verip yeniden eline silah almak zorunda kalan Polat Alemdar, Tataroğulları’nın oğlu Fuat Tamer’i kaçırır.

Artık savaş başlamıştır!

TIKLA İZLE

------------

Bölüm 6

Davut, Polat’ın yolladığı kasette oğlu Fuat’a yapılanları izler. Üstelik tehdit de edilmiştir. Telafisi ağır başarısızlıklar yaşayan Bulut, “bunu yapanları yaşatmayacağım” diye söz verir. Ancak Davut için bu bile yeterli değildir. Çünkü dişe diş, topyekun bir savaş başlamıştır.

İhale şartlarının değiştiğini ilan eden Polat, Kare As’ın tüm aileleriyle kaçınılmaz şekilde çatışacaktır artık. Hazarbeyoğlu ve Karacadağ Aileleri, Polat Alemdar’ın yeni şartlarını acı da olsa öğrenir. Halo üzerinden Polat’ı zor durumda bırakmak isteyen Yıldız, aradığı bilgilere ulaşır ve Tataroğlu Ailesi işbirliği yapacağı dördüncü gücü seçer. Bu sayede hem Halo kullanılarak Fuat’ı kurtaracaklar, hem de hastanelerin yönetimi el değiştirecektir.

Bulut’un son hamlesi, hedeflerine ulaşmak için onun ne kadar kural tanımaz ve ahlak dışı olduğunu göstermektedir…

TIKLA İZLE

------------

Bölüm 7

Bulut, Ömer Baba’yı yanındaki korumalarına rağmen kaçırır. Artık intikam için Bulut’u engelleyebilecek hiçbir güç kalmamıştır. Üstelik Polat’ın karşı hamle yapmasını engellemek isteyen Tataroğlu Ailesi, İstihbaratlar Başkanı’ndan Polat’ın ekibindeki bazı isimleri ister. Hedef Polat’ı yalnız bırakmaktır.

Kare As’ın tüm aileleri Polat’la ilgili seçimlerini yapar. İttifak edecekler veya Polat’ı tamamen bitireceklerdir. Polat ise bir yandan Halo’nun hayata dönmesine yüzü gülmüşken bir yandan da Ömer Baba’nın Bulut tarafından kaçırılmasıyla çileden çıkmıştır.

TIKLA İZLE

------------

Bölüm 8

Polat, Ömer babayı kurtarmak için Bulut’a teslim olmuştur. Davut Tataroğlu ile masaya oturmak zorunda kalan Polat, Çağrı Toros’un asıl öldürülme nedenini ve eski Baron Karahanlı’yı hangi ailenin infaz ettiğini öğrenir. Davut Tataroğlu’nun biricik isteği kripteksteki bilgilerdir. Çünkü, Amerikan derin devleti ile küresel sermaye arasındaki çatışma, Türkiye ve Irak üzerinde yeni planlar geliştirmekte ve kripteksteki bilgiler sayesinde güç dengeleri yeniden oluşturulmaktadır. Kendisine yapılan teklife göre, Polat Alemdar Kare As’a dahil olabilecek ama kimi yok ederek, onun yerine geçeceğine kendisi karar verecektir. Polat, bu tekliften Kare As’ın parçalanmak üzere olduğunu anlar. Ekibine yapılanları düzeltmek için İstihbaratlar Başkanı’yla görüştüğünde durumun daha da karmaşık bir hal aldığını görür. Üstelik Kaçgar Ailesi Tuncay’ı öldürmek için harekete geçmiş, Fuat da Ahu’ya evlenme teklinde bulunmuştur.

TIKLA İZLE

------------

Bölüm 9

Kurtlar Vadisi Pusu, nefesleri kesecek bir final bölümü ile sezonu kapatıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu’nun 8. bölümünde, Kare As üyeleri teker teker metruk bir binanın kapısından içeri girmiş ve kaybolmuşlardı. Kare As’ın bu gizli randevusunun peşine düşen Polat Alemdar’ı final bölümünde nasıl bir sürpriz bekliyor?

Polat, Kare As’ın masasına oturacak mı?

Davut Tataroğlu kripteksteki bilgileri nasıl ve kime karşı kullanacak?

CIA ve MOSSAD’ın gözetimindeki eski bir bakan etrafında gelişen olaylar, Polat Alemdar ve arkadaşlarını yeni bir pusuya doğru mu çekecek?

TIKLA İZLE

------------

Bölüm 10

Polat ve adamlarının ofislerinde patlayan bombanın ardından hayatta kalmak için verdikleri mücadele, izleyenlere heyecan dolu dakikalar yaşatacak.

Polat Alemdar, ofisine bomba koyanların kimler olduğunu, hangi kirli ittifakın parçası olduklarını çözmeye çalışacak. Polat'ın bombaya verdiği cevap ise sadece istihbaratlar savaşını tetiklemekle kalmayacak, aynı zamanda en yakın adamlarından biriyle de çatışmasına neden olacak. Tam bu noktada, sezonun kilit sorusu devreye girecek: "Hangi adamı Polat Alemdar'ı öldürmek istiyor?.."

TIKLA İZLE

------------

Bölüm 11

Abdülhey'in Polat'a karşı ihanetinin damga vurduğu 10. bölümün ardından, Vadi'de heyecan giderek artıyor.

Polat, Alper sayesinde Abdülhey'in ihanetinden haberdar olacak. Bir yandan ekibindeki ihanet tartışmaları ile baş etmeye çalışan Polat, diğer taraftan devletin içindeki derin çetelerle mücadelesine de devam edecek.

Bu mücadele, Polat Alemdar'ı ve Alper'i, derin çetenin hedefi haline getirecek.

TIKLA İZLE

------------

Bölüm 12

Polat Alemdar ve ekibinin derin çetelerle kıyasıya mücadelesi devam ediyor.

Memati ve Abdülhey bomba yüklü mavi minibüsün sırrını çözmeye çalışırken karşı karşıya gelecek.

Polat'ın bu iki adamının arasına, ateşlenmeye hazır bir silah girecek.

Zafer ise derin çetenin faaliyetleri için bir yandan adam yetiştirip bir yandan para ararken, karşısında yine Polat Alemdar'ı bulacak. Polat Alemdar'dan bir ders daha alan Zafer, bu kez intikam kartını devreye sokacak.

TIKLA İZLE

------------

Bölüm 13

Polat Alemdar'ı yine zor saatler bekliyor.

Arkasında bir kamyon dolusu silah ve ensesinde bir sniper ışığı varken derin çeteci Zafer ile karşı karşıya kalan Polat Alemdar ne yapacak?

Zafer, Polat'ın elinden nasıl kurtulacak?

Kurtulduktan sonra ilk eylemi ne olacak?

Karacadağlar Polat'a kaptırdıkları paraların peşine düşmek için kimi devreye sokacak?

Polat, bu yeni düşmanla mücadele ederken, nasıl bir insanlık dramıyla karşı karşıya kalacak?

Nefeslerin tutulacağı final sahnesinde, Polat'ın ekibinden kim hain olduğu için cezalandırılacak?

TIKLA İZLE

------------

Bölüm 14

Abdülhey'in Tamer'i öldürmesinin ardından, Polat Alemdar'ın ekibinde ipler iyice gerilir.

İstihbarat'ın, kitapçı cinayeti nedeniyle Polat'ın ifadesine başvurması bu gerilimi daha artırır. Ancak bu olay, devletin içindeki derin çeteyi teşhir etmek açısından Polat'ın işine yarar.

Faaliyetleri zarar gören Kare As üyeleri ise bir toplantı yaparak yeni stratejilerini ilan eder.

Diğer taraftan Muro'nun içinde olduğu kirli ilişkiler zinciri de çözülmeye başlar.

TIKLA İZLE

------------

Bölüm 15

Kurtlar Vadisi Pusu'nun geçen hafta yayınlanan 14. bölümünün nefes kesen finalinde, insan tacirlerinin elinden kurbanları kurtarmaya giden Polat Alemdar ve ekibi, Muro'nun kurduğu pusuyla yüz yüze gelmişti.

Zafer ve Muro'nun kirli ilişkilerini ortaya çıkarmaya çalışırken tehlike üzerine tehlike atlatan Polat Alemdar, Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu geceki bölümünde, derin çetelerin ve terör örgütünün bağlantılarını gözler önüne serecek. Yollar yine tanıdık bir adrese çıkacak: Kare As. Dört büyük ailenin kirli ilişkilerinden oluşan düğüm çözülürken, Vural da daha önce açıkladığı Polat ve Memati'den kurtulma planını devreye sokmak için hazırlıklara başlayacak.

TIKLA İZLE

------------

Bölüm 16

Geçen hafta Vural'ın Polat ve ekibinden kurtulma planında son noktaya gelinmiş, gözler ise Abdülhey'e çevrilmişti. Abdülhey Vural'ın planı doğrultusunda Memati ve Polat'ı tuzağa çekecek mi?

Palaska Zafer, Vural tarafından satıldığını nasıl ve kimden öğrenecek? Zafer'in kalemi kırılacak mı?
Polat Alemdar, peşine düştüğü Muro'yu bulabilecek mi?

Polat ve ekibini en beklenmedik zamanda ateş çemberine alacak olan düşman kim? Ve bu azılı düşmanın namlusundan çıkan kurşun, kimlere isabet edecek?
TIKLA İZLE

------------

Bölüm 17

Polat'ın ekibi kan kaybediyor!

Kurtlar Vadisi Pusu, geçen hafta Polat Alemdar'ın ofisine düzenlenen baskınla final yapmış, heyecan doruğa çıkmıştı. Bu akşamki bölümde, Polat ve ekibinin hayatta kalma mücadelesi ekrana gelecek.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu akşamki bölümünün konusu şöyle:

Polat Alemdar'ın mekanına düzenlenen baskın, ortalığı savaş alanına çevirmiştir. Muro ve adamlarının kurşunlarıyla yaralanan tek kişi Ahu değildir. Ekip arkadaşları ve Ahu'nun hastanedeki yaşam mücadelesine tanık olan Polat, yaşananların intikamını almak için harekete geçer. Polat Alemdar adım adım Muro'nun izini sürerken, alacağı yeni darbenin ise farkında değildir. Diğer taraftan Vural da Zafer'i yok etme planını devreye sokmuştur. Zafer'i kurtarmaya çalışan Abdülhey'i ise büyük bir sürpriz beklemektedir.

TIKLA İZLE

------------

Bölüm 18

Kurtlar Vadisi Pusu'nun geçen haftaki bölümü, nefes kesen iki ayrı finalle noktalanmıştı.

Polat Alemdar ve Memati Muro'nun kurduğu mayın pusuyla havaya uçmuş, Abdulhey ise başına dayanan silahla kalakalmıştı.


Bu akşamki bölümde Polat Alemdar ve Memati, mayından canlarını zor kurtaracak. Güllü Erhan'ın hastanedeki yaşam mücadelesi sürerken, Polat Alemdar Abdulhey'in kaçırıldığı haberiyle bir kez daha can evinden vurulacak.

Abdulhey saatler süren işkenceye maruz kalırken, nefesler kesilecek. Polat Alemdar ise ölümü göze alarak, Abdulhey'i kurtarmak için harekete geçecek.

TIKLA İZLE

------------

Bölüm 19

Kurtlar Vadisi Pusu'nun geçen haftaki bölümü Polat Alemdar'ın işkence altındaki Abdulhey'i kurtarmaya çalışırken kafasına dayanan silahla final yapmıştı.

Bu akşamki bölüm, Polat ve Abdulhey'in hayatta kalma mücadelesiyle başlayacak. Ancak Polat ve ekibini bekleyen tehlikeler bununla sınırlı kalmayacak. Bu sefer düşman, sadece Polat'ı değil, bir hastane dolusu sivil insanın hayatını da tehdit eden hain bir pusu kuracak.

TIKLA İZLE

------------

Bölüm 20

Kurtlar Vadisi Pusu geçen hafta, Polat ve ekibinin bulunduğu hastaneye üzerinde dinamitlerle gelen canlı bomba ile final yapmıştı. Bu akşamki bölümde Polat Alemdar'ın canlı bomba ile mücadelesi ekranlara taşınacak.

Polat Alemdar, canlı bombayı etkisiz hale getirebilecek mi? Vural ve Hakan'ın azınlık mensubu gazeteciyi öldürme planı gerçekleşecek mi? Gürhan misyoner suikastini üstlenecek mi? Hakan'ın silahından çıkan kurşun, kimi hedef alacak? Bulut'un liman işinde karşısına çıkan Memati'ye hazırladığı sürpriz ne? Kan kaybeden Muro, yeniden güç toplamak ve para bulmak için bu kez hangi işe girecek? Muro'yla mücadelesinde Polat'a hangi sürpriz isim destek verecek? Ve Polat Alemdar, Muro'ya nasıl bir darbe vuracak?

Bütün bu soruların cevapları ve daha fazlası, bu hafta nefes kesecek bir bölümle ekrana gelecek Kurtlar Vadisi Pusu'da olacak…

TIKLA İZLE
 
Yukarı Alt