Kurtlar Vadisi Gladio Gişe Rekorunu Kıracak mı ?

• Evet Kıracak

Votes: 114 50,0%
  • Hayır Kıramayacak

Votes: 115 50,4%

• Total voters
    228
Bence kıramaz cunku polat mematı abdulhey gıbı onemlı sahıslar yok gaLIBA

Turkey'in gerçekleri anlatan bi dizi. Kırsın yada Kırmasın herkesin izlemesini tavsiye ederim..

Boru degil

İskender Büyük İkinci Adamı Açıklayacak..!! :D:D

Kıramayacak;kırmamalı.Kalitesi düşük yapımlar hasılat peşinde koşarken,asıl militarizmi savunan insanlar kendi milletini yetiştirmekten kaçıyor.Bu zihniyetle D.T.O peşinde koşar dururlar.diğer bir deyişle,Glaaadyöö

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Black Rain demiş ki:
Sevemiyorum şu Kurtlar Vadisini ^^

bırakın sevmeyin siz biz sizin yerinize de severim ihihihiii :P

şu alemde neler izledim neler gördüm kültürün beşiğinde sallandım durdum lakin tek bir gerçek bilirim vadi hayatın taa kendisidir başından izlemediyseniz zati birşeyleri yakalamanız zorlaşır bu zorlaştıkça sevgi nefrete döner ama dizi gerçekten bir başyapıttır.

extraloob demiş ki:
Black Rain demiş ki:

şu alemde neler izledim neler gördüm kültürün beşiğinde sallandım durdum lakin tek bir gerçek bilirim vadi hayatın taa kendisidir başından izlemediyseniz zati birşeyleri yakalamanız zorlaşır bu zorlaştıkça sevgi nefrete döner ama dizi gerçekten bir başyapıttır.
Bastırılmış güç ve şiddet duygularını ön plana çıkarıp kendi yerine koyan izleyici;erkil toplum sayesinde bir yere gelebilmiş dizi.Tabi ki bu işlediği temaya bir bakış açısı.Konu bakımından tutunabilmek adına değişik ritmler ile Türkiye gerçeğini gözler önüne serdiğini savunuyor.Peki soruyorum,düşünce özgürlüğü olmayan bir ülkede nasıl olurda sözde ''birebir realiteyi'' yansıtan bir dizi ayakta durabilir? Kurmaca birilerinin hoşuna gidiyor demek ki.Halk ise ben uyanığım diyip morfini aorttan alsın.

KV`ye laf yok.Persembe aksamlari sembol haline gelmis,fikrimce Turkiye`nin bir takim gerceklerine ve yasanmis olaylarina isik tutan bir yapit niteliginde.

Turkiye sinemasi kac kez bize yansittiki kamera arkasinda bir tur insan hayvani, okuz, kfrbaz ve abazalik varsa o filmler daha cok izleniyorum.

Bence Recep Ivedigin rekorunu anca baska bir Receo Ivedik kirar.

NighTwaLkeR demiş ki:
extraloob demiş ki:
Black Rain demiş ki:

Bastırılmış güç ve şiddet duygularını ön plana çıkarıp kendi yerine koyan izleyici;erkil toplum sayesinde bir yere gelebilmiş dizi.Tabi ki bu işlediği temaya bir bakış açısı.Konu bakımından tutunabilmek adına değişik ritmler ile Türkiye gerçeğini gözler önüne serdiğini savunuyor.Peki soruyorum,düşünce özgürlüğü olmayan bir ülkede nasıl olurda sözde ''birebir realiteyi'' yansıtan bir dizi ayakta durabilir? Kurmaca birilerinin hoşuna gidiyor demek ki.Halk ise ben uyanığım diyip morfini aorttan alsın.
Sen hangi düşünceni ifade edemedin bu ülkede onu söylesene?Sana bastırılmış güç ve şiddet duygularından bi örnek vereyim,çıkıcan polisle çatışcan,esnafın malına zarar vericen sonra gelicen bu ülkede düşünce özgürlüğü yok dicen,senin doğru olarak kabul ettiğin düşünce özgürlüğü nasıl birşey onu açıkla?

Sen hangi düşünceni ifade edemedin bu ülkede onu söylesene?Sana bastırılmış güç ve şiddet duygularından bi örnek vereyim,çıkıcan polisle çatışcan,esnafın malına zarar vericen sonra gelicen bu ülkede düşünce özgürlüğü yok dicen,senin doğru olarak kabul ettiğin düşünce özgürlüğü nasıl birşey onu açıkla?

Günde 12 saat mesai ile afedersin poposundan ter damlarcasına,devleti kalkınsın diye üç kuruş maaş için çalışan işçisine kendi polisini saldırtan ülkede,hem de avladığı işçi başına pirim verilen polisin bile haklarına ulaşamayan bir köpek gözüyle bakılan o insanlara 1 Mayıs günü öldüresiye dayak atmak diyebilirim mesela.Çemkirmeden önce birazcık araştırıcaksın öyle konuşucaksın.Benim ağzım klişe laf yapmıyor.Yüzeysel bakma bir şeye de Türk Genci! Yorum yeterince yapılmıştır;son.

Yukarı Alt