Kurtlar Vadisi Gladio Gişe Rekorunu Kıracak mı ?

• Evet Kıracak

Votes: 114 50,0%
  • Hayır Kıramayacak

Votes: 115 50,4%

• Total voters
    228
celebrity demiş ki:
Insallar kiramaz ki kiramayacaktir zaten. Turkiye'de sanatsal acidan film neden yapilmaz, bu Kurtlar Vadisi falan ne ya hikaye..
sanatsal film nasıl oluyo? birde sinema filmiyle örnek verebilirmisin

Kıramayacak Cünkü Sadece İskender Oynuyor Başrol Oyuncusu Necati Şaşmaz,Gürkan Uygun Falan Oynasaydı Kırma İhtimali Yüksekti Ama..

Emin olun kırar Türkiye'de bu kadar şiddet sevdalısı kesim varken ee tabi bide alttan alttan milliyetçilik havası varsa filmde Polat Alemdar'ın müritleri bunu hayli hayli izleyecektir şahsen benim diziye bile tahammülüm yok bunu hiç izlemem.

Bu diziyi izlemenin zaman kaybı olduğunu düşünüyorum.İzleyenlere saygım sonsuz :wink1: Fakat izlenicek bi dizi olduğunu düşünmüyorum.Rekoru kırıcağınıda düşünmüyorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çıktığı gün sinemada olacağım rekorda bizdew yer alalım değil mi hele ki şu sözü sinemada duymak muhteşem olacak ; 2. adamı söylüyoruummmmmmmmm :P

TrowZeeN

Öğretiyorum
Kıracagını sanmıyorum. çünkü Kurtlar vadisi gladio, recep ivedik gibi ailece coluk cocuk gidilecek bi dizi degil.

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Kurtlar vadisi kıramayacak.

ironlance demiş ki:
celebrity demiş ki:
Insallar kiramaz ki kiramayacaktir zaten. Turkiye'de sanatsal acidan film neden yapilmaz, bu Kurtlar Vadisi falan ne ya hikaye..
sanatsal film nasıl oluyo? birde sinema filmiyle örnek verebilirmisin
Nuri Bilge Ceylan filmleri dünyadaki en güzel örneklerinden. Festival filmlerini takip ederseniz göreceksiniz. Seyirciye değil sanata oynayan filmlerdir, Hollywood gibi bir rakibi sinemayı sadece eğlenmek için izlenir hale getirdiği için yazar-çizer kesim dışında sinema, sosyoloji, psikoloji, felsefe gibi soyut düşünce bölümü mezunları kısaca düşünen ve yön veren tabaka ilgilenir. İzleyen kesimin film izlemeyi değil film okumayı iyi bilmesi gerekir, yoksa sadece sıkılırsınız.

Kıracak tabiki buna ne süphe :wink1: Bu Kadar Türkiye'nin gerçeklerini anlatan bir yapıt ne yani izlenmicekmi :P .Hadi şimdiden hayırlı olsun diyelim :lol:

benım tahminim Rekoru kırar ama recep ivedik 3 cıkdımı Gladio'yu 2 ye katlar Recep ivedik 3 cok patlama yapacak cunku cocukların gözdesi ve Yetişkinlerinde öle Bence Gladio simdi kırar rekoru ama Recep ivedik 3 cıkınca sölüorum 2 ye katlar.2 ye katlamasa bile baya fark atar.

Yukarı Alt