O sahnelerini bende iyi buluyorum ama tek bir bölümünü bile kaçırmadığım ilk ve tek dizimdir :)

Adamlar voliyi nerden vuracaklarını iyi biliyor sinemaya gidilcek bi yapım değil indirip izlerük hacu

MrHaci demiş ki:
CaRTMaNN demiş ki:
sevemedim şu diziyi :think:
Çok saçma geliyor banada olaylar.
Bir kere izlemiştim diziyi.Çatışma vardı falan adamlar saydırıyordu mermileri.
Polat bi çıktı diğerlerinin arasından Yürüye yürüye gitti öldürdü adamları 1 tek mermi bile gelmedi.
Sanarsın süperman puhahaha :lol: :lol: :P
Tabi diğer dizilerde hiç tuhaf olaylar olmuyor.Bu film ler hep böyledir.Aksiyon filmleri.Rambo filminde adam orduyu yıkıyor.Yoksa sen Küçükkadınlar mı izliyorsun summer3:
Gerçi oda saçma bi ailenin başına gelebilecek daha kötü bi olay yok.Nerde kötü var bunları buluyor summer2:

DoNJuaN demiş ki:
kurtlar vadisi pusu tüm bölümleri türkiyede es getiren olayları gündemdeki konuları ele aldıgı için dikkat çekiyor o yuzden izlenmesi gereken bir dizi. en azından aşk-ı memnu gibi birbirini düdükleyenlerden ibaret degil :))
Her Bölümde En az 20 Kişi Ölüyo Türkiyede Şimdiye adam kalmazdı.
Her 10-15 bölümde bir vuruluyolar hiç bir şey olmuyor terminatör mü bunlar.?

Dizinin her bölümü zevkle izliyom hatta bastan sona 2 kere ızledım ılk bolumlerını bunuda defalarca izlicem

Ps: Polat'ın kaslara dikkat :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Belarj demiş ki:
Dizinin her bölümü zevkle izliyom hatta bastan sona 2 kere ızledım ılk bolumlerını bunuda defalarca izlicem

tahminime göre polat'ta benim gibi fitness yapıyor ee herif oldu 40-45 yaşında vucudu diri tutmak lazım :P

DaRKWaTcH demiş ki:
Tabi diğer dizilerde hiç tuhaf olaylar olmuyor.Bu film ler hep böyledir.Aksiyon filmleri.Rambo filminde adam orduyu yıkıyor.Yoksa sen Küçükkadınlar mı izliyorsun summer3:
Gerçi oda saçma bi ailenin başına gelebilecek daha kötü bi olay yok.Nerde kötü var bunları buluyor summer2:
Tv izleyen biri değilim. Bu yüzdende Hiç bir türk dizisini izlemiyorum.Ciddi söylüyorum sadece isimlerini bilirim 1 kaç tanesinin Facebook sayesinde oda.
Bence Tv'de çıkan çoğu şey çok saçma.Sadece zaman kaybı. Onun yerine neredeyse 7/24 ( Sro oynamadığım zamanlar ) Film izlerim en azından bir bilgi birikimim oluyor :)

extraloob demiş ki:
Belarj demiş ki:

tahminime göre polat'ta benim gibi fitness yapıyor ee herif oldu 40-45 yaşında vucudu diri tutmak lazım :P
abi senin resimlerde de ps ile düzeltmemi var yoksa :mrgreen:

Yukarı Alt