Fragman

[youtube]v/YXbcZDJCY2E?fs=[/youtube]

Film Detay

Yapım: 2010 ~ Türkiye
Tür: Aksiyon, Casusluk, Dram, Macera, Politik, Savaş, Suç, Tarih
Yönetmen: Zübeyr Şaşmaz, Sadullah Şentürk
Oyuncular: Necati Şaşmaz, Erdal Beşikçioğlu, Gürkan Uygun, Nur Aysan, Kenan Çoban, Umut Karadağ, Mustafa Jasar, Erkan Sever, Mustafa Yaşar, Zafer Diper
Senaryo: Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan
Yapımcı: Necati Şaşmaz, Raci Şaşmaz, Zübeyr Şaşmaz
Görüntü Yönetmeni: Selahattin Sancaklı
Müzik: Gökhan Kırdar, Loopus, Kalan Müzik
Filmin Websitesi: http://www.kurtlarvadisifilistin.com
Süre: 1 saat 50 dk
Gösterim Tarihi: 28 Ocak 2011 (Türkiye)

Kadro

- Resim Silinmiş.

Konusu

Gazze’ye insani yardım malzemeleri götürmeye çalışan gemilere yapılan kanlı baskın üzerine Polat Alemdar ve arkadaşları Filistin’e gitmiştir. Yapılacaklar bellidir: Bu baskının askeri planlayıcısı ve yürütücüsü olan İsrailli komutan ele geçirilmelidir.

Filistinlilerle kurulan ilk temaslar sayesinde hedefine adım adım yaklaşmaya çalışan Polat Alemdar’ı bazı sürprizler beklemektedir. Hedeflerindeki kişi olan Moşe Ben Eliezer’in kural tanımaz gaddarlığı ve teknolojik imkânları işleri zorlaştırmaktadır. Polat, Moşe’ye ulaşmaya çalışırken, Filistin’de masum insanların nasıl öldürüldüklerini görür. Moşe, köyleri yıkmakta, çocukları öldürmekte ve Polat’a yardım eden herkesi hapse atmaktadır. Ancak teknolojik imkânlar ve kural tanımazlık, Moşe’yi kurtarmaya yetmeyecektir.

Filmden Görüntüler

HeartBeat

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Pff her devlet kendini korumakla yukumlu
Filistin atsin fuzeleri sonra aglasinlar israil ne diyor 1 israilli vurursaniz 100filistinli vururum

Filme gelicek olursak çok sacma klasik turkish

AciHayat demiş ki:
Pff her devlet kendini korumakla yukumlu
Filistin atsin fuzeleri sonra aglasinlar israil ne diyor 1 israilli vurursaniz 100filistinli vururum

Filme gelicek olursak çok sacma klasik turkish

summer7:
Filistinin yemeğe ekmeği yok iken o atıcak füzeleri nerden bulacak ?

Yukarı Alt