Film'in en büyük fun'u olarak yorumlarınızı bekliyorum.
Benimkini sorcak olursanız;
Polat eski polat karakterine giyiniş,saç,baş tavır olarak yavaş yavaş dönmeye başladı bence. O eski günlerdeki Aslan beyle büyük işler yapan Daha sonrasında Doğu beyle devam eden haline dönme kararı almış gibi bir hal tavır ve görünüş izlemi bıraktı bende açıkcası. Ama Memati ve Abdulhey eskisi gibi olma yolunda değiller. Dizide herkezin artık özel bi mekanı var canı sıkılınca oraya sığınıyor. Bkz. Polat'ın kız kulesinin karşısındaki oturak zati sabit bişi,Mematinin kulenin ordaki oturağa oturup müzik dinlemesi vb.
Bu bölüm geçen bölümden filan baya farklı geldi bana ilk 10dk sını kaçırdım,onuda şimdi netten izlicem. Yani kısacası benim hoşuma gitti bu bölüm ve heycan aldım diyebilirim^^

PS:Polatın Elif yazan resmi gemi yapıp denize bıraktığında çalan o elif müziğini bana bulabilecek olan varmı? Çok hüzünleniyorum o müzikde. Hep gözlerim doluyor :|

Çok güzeldi. Bu bölüm hep tahmin yürütüyoruz. Abim diyo İskenderin kızı varmış oda kesin Polat'ın manitasıdır diyo ama tutmadı. Ehuehue güzeldi ya. :D

Kurtlar vadisi pempe dizi olma yolunda heralde. Bu bölümde azda olsa aksiyon vardı.

Ps: Limewire'den bulabilirsin şarkıyı ^^

limewire'de bulduğum zurnayla başlıyor ilk. bana o lazım değil^^

Şarkıya direk giriyor. Bendeki ilk zurna zart zurt çalıyor heyecan veriyor daha sonra slow a dönüp hüzünlendiriyor. Ondan normal başlayanı istiyorum ^^

Prada

Dizideki adamın Fuat Tamer :D Sırf o herifi izleyip kopmak için izliyorum... herif mematiye bile şekerim çekiyo puhaha

Prada demiş ki:
Dizideki adamın Fuat Tamer :D Sırf o herifi izleyip kopmak için izliyorum... herif mematiye bile şekerim çekiyo puhaha
Hehehehe xD I'nen bayılıyorum o adama bende. Bulaştırdı bana da şekerim i. Bütün kızlara şekerim diyorum

@Prada
Baba o adam 10 numara zati. Varını younu kaybetmiş hiçç umrunda değil tınn ^^ Mematiye çekiyorda Polata çekebilirmi acaba diye düşündürüyor. Gerçi o rahatlıkda bi insan herkeze her şeyi çeker :P :D

Prada

O vurulduğu sahnede çekmiş olmaıs lazım polatada.. Dur onu bi bulayım youtube dan.. o adam babasına bile şekerim çekiyosa herkese çeker.. Zaten gecen bölümde nikah masasında nikah memuruna bile kabul ediyomusun soruna evet şekerim diye cevap verdi.. Alem adam ya :D

P.S : Vurulma sahnesinde demiyomus burun kırmasındamı diyodu bi yerde demişti ya ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:

şaka gibi ama ünivde bizim grup 9 kişiydi ve 1 tanesi hatundu kankamız olur fb de görüşüyoruz da hatun fuat ile evlenmiş ve çocuğu var :twisted: :mrgreen:

Ps : hatun o zamanlar hosteslik yapardı fener'in amigosuydu katalog çekimlerine giderdi manyak güzeldir okulda ilk 5teydi 10bin kişi içerisinde fuat işi biliyor :coffee:

extraloob demiş ki:
Prada demiş ki:

şaka gibi ama ünivde bizim grup 9 kişiydi ve 1 tanesi hatundu kankamız olur fb de görüşüyoruz da hatun fuat ile evlenmiş ve çocuğu var :twisted: :mrgreen:

Ps : hatun o zamanlar hosteslik yapardı fener'in amigosuydu katalog çekimlerine giderdi manyak güzeldir okulda ilk 5teydi 10bin kişi içerisinde fuat işi biliyor :coffee:
Vayyy ilginç. Desene kimin kankasıydı dimi hacım :P

Yukarı Alt