Gameworld

Bilgiliyim
Bayram bitiyor artık...
Bazılarımız için çok güzel geçti
Bazılarımız için belkide kara bayram oldu
Bazılarımız işten güçten bayram kutlayamadı
Bazıları için bolluk bereket oldu
Bazılarımızın bu bayram yüzünde güzel bir tebessüm oluştu

Sonuçta bu bayramında sonuna geldik her güzel şeyin sonuna geldiğimiz için yarın normal yaşantılarımıza döneceğiz, umarım bu bayram istediğiniz gibi geçmiştir.
Lakin benimki fazla güzel geçmedi sağolsun 2 kuzen beni cayır cayır yaktı beş parasız evde oturuyorum :lol: herşey bayramın 3.gününe kadar mükemmel ilerliyordu benim için bizim ailede adettir bayramlarda direk köye gidiyoruz kuzenler falan köyde kurban kesimiydi ziyaretti falan güzel geçti sonunda arabaya atlayıp eve dönüş için yola düştük benim 2 kuzen burada devreye giriyor ikiside çalışıyor biri öğretmen biride özel harekatçı bende lise 3 öğrencisi ve en küçükleri ve en çulsuzları olarak ortada duruyorum :P cebimde 200 tl param vardı ve 60 kmlik yolda radara girdik kuzenlerden öğretmen olan cezayı aldı geldi ve şunları söyledi
cezayı ödeyecek para yok bende maaşı daha almadımki diğer kuzen sonra ödersin bir şey olmaz gidelim hadi sonra o aklımdan çıkmayan sözleri söyledi kuzenim olmaz aga şimdi milletin diline düşmeyelim 2 adımlık yolda radara girdiler diye (burada maksatı cezayı bize ödetmek olduğunu anladım) sonra benim paramı aldılar tüm paramı vermeyecektim ama ayıptır dedim verdim tüm paramı ve içimden ikisinede baya bir sövdüm yani haklı olarak adamlar işinde gücünde aldıkları maaşlar yüksek ama ceplerinde para yok ne biçim iştir dedim birde o polis olacak varya belinde tabancayla dolaşıyor trafik polislerine hiç bir şey demeden duruyor ortada birde parada vermiyorlar kafamı çok bozdular param yok onların yüzünden bir daha son asla gitmem onlarla bir yere artık hep babamla yolculuk ederim.
Sonuç olarak kazanç : Eksilerde

Acaba exl de böyle traji komik veya güzel bayram sonu anıları olan varmı
:roll: yoksa benimmi şansızlığım :?:

Takımı
Galatasaray
okullar eş zamanlı operasyona karar verdiler galiba herkesin bu hafta sınavları var :lol:

benimde 3 yazılı var bu hafta

Geometri Tarih ve Fizik

Tarih'i salla ezberler yaparım da

Geometri ve Fizik zorlucak :lol:

Yukarı Alt