Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Kayıt
29 Temmuz 2016
Mesajlar
120
Beğeniler
35
Şehir
Victoria
VictoriaSro Oyun Kuralları✯


⇾ Serverimizin kuralları aşağıdaki gibidir, kural ihlali durumunda insiyatife göre süreli veya süresiz chat ban veya hesap ban uygulaması yapılacaktır.

1. Server'ın korunması ve "Donate" serverı olmasını önlemek adına TL veya oyun dışında kullanılan herhangi bir değer karşılığı satış yasaktır.

2.
Serverda ailevi, dini, siyasi, ırkçı, manevi ve kutsal değerlere yönelik her türlü küfür ve söylem yasaktır. Globalden basit hakaretler dışında bariz küfürler yasaktır. Ayrıca küfürlü nick, grand kullanımı yasaktır. S.alak, aptal, mal gibi ufak tefek hakaret niteliği taşıyan kelimeler bu kapsamda değildir. Buna ek olarak globalden her türlü küfür yasaktır.

3. Gerek globaller gerek all chat veya oyunun herhangi bir alanında server hakkında veya server yönetimi hakkında iftira niteliği taşıyan, iğneleyici, serverın düzenini ve huzurunu bozacak, karmaşa çıkaracak, provokasyona teşvik edecek, insanları galeyana getirecek, kışkırtacak, yanlış anlamalara sebebiyet verecek, yönetimin itibarını ve otoritesini sarsacak, serverın geleceğini etkileyecek vb. her türlü söylem ve davranış yasaktır.

4. Server bitti, server battı, server uzun süre gitmez vb. serverın geleceğine yönelik uydurulan kıyamet senaryoları yasaktır.

5. Oyunu bırakan guild veya oyuncuların global chat veya oyunun herhangi bir alanında başkalarının göreceği şekilde oyunu bırakıyorum, item dağıtıyorum, server şöyledir, server böyledir, şu servera gidiyorum vb. her türlü söylem ve davranış yasaktır. Bırakmak isteyen direk olarak bırakıp sorun yapmadan gitmelidir.

6. Oyun içerisinde globalden veya herhangi bir yerden başkalarının göreceği şekilde özellikle güncellemelerden sonra oyun rateleri değişti, gm yardım etti, gm item dağıttı, gm şuna yardım etti, gm şunun guildin veya kişinin yanlısı vb. şeklinde her türlü söylem ve davranış yasaktır.

7. Oyun içerisinde farklı serverların isimlerinin anılması, başkalarına önerilmesi, övülmesi veya bahsedilmesi yasaktır.

8. Oyundaki bazı açıklardan, buglardan veya hatalardan faydalanarak bunu suistimal edip haksız kazanç veya üstünlük sağlamak yasaktır. Böyle bir sorun bulunduğunda oyun yönetimine bildirilmelidir.

9. Oyun yönetimini aldatmaya, kandırmaya, yanıltmaya ve yanlış yönlendirmeye yönelik her türlü söylem ve davranış yasaktır.

10. Tüm oyuncular kendi hesaplarının ve oyun içindeki eşyalarının güvenliğinden kendileri sorumludur. VictoriaSro yönetimi bu konuda hiç bir sorumluluk kabul etmemekte ve böyle bir durumun yaşanması durumunda hiç bir şekilde müdahale etmeyecektir. Ancak dolandırılma durumunda kanıt var ise sadece dolandıran kişi oyundan banlanır.

11. Oyun hesabı ile ilgili herhangi bir bilginin unutulması durumunda (gizli soru cevabı, mail, şifre...) oyun yönetimi kesinlikle herhangi bir müdahalede bulunmayacaktır lütfen bu yönde herhangi bir istek ve talepte bulunmayınız.

12. Oyun içinde item mall veya npc lerden yanlışlıkla alınan hiç bir ürünün, yanlışlıkla açılan skilin veya yanlışlıkla açılan statların iptali/iadesi veya değişimi sorun bizden kaynaklı olmadığı sürece mümkün olmayacaktır.

13. Oyuna yatırılan ödemeler serverın gelişimi ve masrafları için kullanılmaktadır bu ödemeler hiç bir şart veya koşul altında iade edilmeyecektir.

14. Oyun yönetiminin banlanacak veya banlanmış hesaplar hakkında her zaman için insiyatif kullanma hakkı bulunmaktadır. Yani kuralları ihlal eden birini cezalandırmayabilir insiyatife bağlı olarak veya hali hazırda banlanmış bir hesabı yine insiyatife bağlı olarak açabilir.

15. VictoriaSro Oyun yönetimi herhangi bir aracılık işlemi yapmamaktadır, lütfen bu yönde talep ve isteklerde bulunmayınız.

16. Oyunda ve facebook sayfamız üzerinden gm bana ulaş, gm acil, gm bak, gm önemli, beni yanına çek, yanıma gel şeklindeki tüm istek ve talepler görmezden gelinecektir. Ciddi bir sorununuz varsa bunu facebook üzerinden bize bildirmeniz gerekmektedir.

17. Oyuncular oyun hakkında adabı ve usulünce istek ve önerilerde bulunma hakkına sahiptir ancak yapılan her öneri ya da isteğin kabul edileceğinin/uygulanacağının garantisi yoktur. İstekler kabul edilmediği takdirde yönetim bizi takmıyor, oyuncuları umursamıyor vb. söylemlerde bulunmak kesinlikle yasaktır. Herkesin her istediğinin yapılması ve herkesi aynı anda memnun etmenin imkanı bulunmamaktadır.


18. Bot kurulumu, bot kullanımı ve botlardan kaynaklı sorunlar hakkında kesinlikle destek vermemekteyiz bu yöndeki istekler görmezden gelinecektir.

21. VictoriaSro yönetimi gerektiğinde kurallarda değişiklik yapma, kural ekleme ve kural çıkarma haklını saklı tutar.

Not: Oyun içerisinde bizi ilgilendiren önemli bir konu olduğunda lütfen facebook sayfamızdan bize ulaşıp bilgi veriniz. Lütfen önemli ve hassas konuları globaller üzerinden afişe etmeyiniz.


VictoriaSro Game Rules✯


The rules of our server are as follows, in case of violation of the rules, the application of ban or account ban will be applied on a timed or indefinite basis.

1. In order to protect the server and prevent it from becoming a "Donate" server, sales against TL or any value other than games are prohibited.

2. All kinds of swearing and discourse about family, religious, political, racist, spiritual and sacred values are prohibited in the server. Also, abusive nick, grand name use is prohibited. Words that are minor insults such as idiots, stupid and property are not in this scope. In addition, all kinds of profanity from global are prohibited.

3. It is forbidden to make negative comments about the server, insult the management.

4. It is forbidden to talk about another game in the game.

5. In general, we have blocked bugs, but if there is a bug, it is forbidden to use it. This bug should be reported to management.

6. All players are responsible for their account information and security. VictoriaSro management does not interfere with such situations.

7. Epins are used to support the game. Rights cannot be claimed.

8. We do not have any brokerage services.

9. VictoriaSro management reserves the right to change, add and remove rules when necessary.

Note : When you see a situation that concerns us in the game, please let us know on facebook.​
 
Son düzenleme:
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt