eger beats e vericek param yok diyosan beats kalitesinde philips O'Neil diye kulaklıgı var 100 TL biraz parayı gozden cıkartıp iyi bi kulaklıgın olabılır tabi benim dinledim muzik zevki ile seninki uyuşmuyo olabilir ben genellikle dubstep , rock , metal dinlemeyi severim ve kulaklıgın basına onem veririm bu kulaklıktada hepsi var ve beats i aratmıyacak bi kulaklık :)

Advance

serkesh demiş ki:
eger beats e vericek param yok diyosan beats kalitesinde philips O'Neil diye kulaklıgı var 100 TL biraz parayı gozden cıkartıp iyi bi kulaklıgın olabılır tabi benim dinledim muzik zevki ile seninki uyuşmuyo olabilir ben genellikle dubstep , rock , metal dinlemeyi severim ve kulaklıgın basına onem veririm bu kulaklıktada hepsi var ve beats i aratmıyacak bi kulaklık :)
Türk sanat müziği-rap arası dinliyor bu arkadaş.

Takımı
Besiktas
Advance demiş ki:
serkesh demiş ki:
Türk sanat müziği-rap arası dinliyor bu arkadaş.
Dubstep-Rap dinliyorum bide ensarı dinliyom arada

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Beats kulakligimda sorun olustugunda garantiye yolladim 3 hafta gelmez dediler diye bir kulaklik aldim 70TL idi Vatan'da 150'den inmis. Kulakici ama mukemmel kalitesi vardi ucuz olmasina ragmen. Kuzenim aldigi icin markasini soyleyemiyorum ama Vatan'da fiyatlara bakabilirsin dedigim ile karsilasirsin mutlaka
Left Behind demiş ki:
beats tavsiye eden ama beats kulaklığı hiç denememiş ergenler birazdan buraya gelirler :D
Beats kulakici. Buyuklerinden kat kat iyi ses kalitesi var kulak ici oldugu icin bunu muzik ile icli disli biri olarak net bir sekilde dile getirebilirim.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu beats kulak içi kulaklıklarını nereden alırız en ucuz bilen var mıdır :) Büyük teknoloji mağazası olması gerekiyor kesinlikle , çok fazla sahtesi var.

Kemalist demiş ki:
Bu beats kulak içi kulaklıklarını nereden alırız en ucuz bilen var mıdır :) Büyük teknoloji mağazası olması gerekiyor kesinlikle , çok fazla sahtesi var.
Yalnız pahalı onlarda :curtain:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Lordzek demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Yalnız pahalı onlarda :curtain:
Hacım ürün alırken çoğu zaman aklımda ; "Ucuz mal alacak kadar zengin değilim." sözü vardır.Bu zamana kadar uğraşmadım hiç kulaklık mevzusuyla ve nereden baksan 20 tane kulaklık almışımdır 30-40 tl'den.Bir çoğunun kablosu koptu , 2-3 tanesi hala çalışıyor ama adam gibi ses vereni yok içlerinde , resmen müzik dinleme hevesi bırakmıyorlar insanda.Bende diyorum alayım bir kere beats kulaklık 500 tl'den hem fiyatı uçuk olduğu için hor kullanmam hem de adam gibi kaliteli bir kulaklığım olur.O yüzden artık taksitle falan alacağım bir şeyler. :rolleyes1:

Mopneet

Telefonun içinden çıkan kulaklık gibisi yok. Vur, kır, parçala. Sanki bedava verişler gibi hessiyorsun. ^^

Yukarı Alt