kızlarla evcilik oynar,catı katına cıkarır öperdim.hatta bazen öyle fantaziler yapardım ki suan bile oha diyorum kendime : )

orta 3 de okul sırasında arkadaşlardan beni kızların üstüne itmelerini isterdim acayip zevkliydi :starving:

daha 4. sınıfa yeni geçmiştim sınıftakilere masturbasyon şey etmeyi gösterip kameraya çekerdim

ps: anlıyan anladı makara:

Kai

olduser
6 yaşındayken gardolabın arkasına işemiştim,gözükmesin diye üstüne tüp arabamı koymuştum makara:

Advance

Bakalım daha ne iğrençlikler çıkacak ortaya :mrgreen: , wowturk'de de böyle bir konu vardı global modda sümüğümü yerdim yazmış :lol: burada da öyle şeyler çıkmaz umarım

Advance demiş ki:
Bakalım daha ne iğrençlikler çıkacak ortaya :mrgreen: , wowturk'de de böyle bir konu vardı global modda sümüğümü yerdim yazmış :lol: burada da öyle şeyler çıkmaz umarım
Al burdada diyom yedim abi ne saklıcam

karşıdaki evlerin duvarına yumurta atardım bi de o yumurtaların lekesi çıkmazdı xD

Fkarizmatik demiş ki:
kızlarla evcilik oynar,catı katına cıkarır öperdim.hatta bazen öyle fantaziler yapardım ki suan bile oha diyorum kendime : )

bi an önce evlendirelim seni ozaman :buddha: :beer:

RiqueLme

Bilgiliyim
GOKHANCAN demiş ki:
karşıdaki evlerin duvarına yumurta atardım bi de o yumurtaların lekesi çıkmazdı xD
biz onu yaz ayı arabaların camlarına atardık bide sahibi fark etmezse kururdu o yumurta bidaha imkanı yok
çıkmazdı mecbur camı değiştirmen lazım :D

daha yeni yürümeye basladıgım zaman canlı tavukların peşinde koşup üstlerine atlarmısım mama diye bagırıp yemeğe çalışırmışım

Bide annemin sevmedigim çiçeklerinin dibine şırıngayla sulandırılmış bulaşık detarjanı sıkardım ölürlerdi :D

bide muhabbet kuşuma kızınca ceza olarak deepfrezze koyup 5 dk bekletirdim :D

bide kaplumbagamın kabugunun üstüne ojeyle resim çizerdim :D 1 sene cıkmazdı :D hala oje kalıntıları var hayvanda dana gibi oldu xD

bide scoterim vardı şu tek ayakla itilen öle ilerleyen küçük kuzenlerimi dövüp saatlerce onlara ittirirdim scoteri orulmamak için

bide okulda kantine ürümemek için sünepe sıra arkadasımın sırtına binerdim götür eşşek derdim :D

küçükken ne iblis ne zorba bişimişim ben ya şimdi eser yok =( olduk poliyana

Yukarı Alt