mesela ben kucukken gözumu kapatınca kimsenin beni gormedigini zannederdim(ben kmseyi görmedigim için) :lolmuch: :lolmuch: :mrgreen:

Aklıma gelmişken aramızda kalsın bende çiceklerden korkarmışım...Çiçek bana bakıyo diye ağlıyomuşum Embarassed :mrgreen:

birde soyle bi olay var hacım
benim kucukken en cok sevdigim cizgi film kahramanı temel reis tii
ben ıspanagı buyuk bir hevesle yerdim ve kaslarımı sıkınca gemi resminin cıkmasını beklerdim:D
kucukken cok malmısım yau :lol:

Tiky demiş ki:
Aklıma gelmişken aramızda kalsın bende çiceklerden korkarmışım...Çiçek bana bakıyo diye ağlıyomuşum Embarassed :mrgreen:
puahha saka gibi :lol:papatya istermisin? :lol:

handenaz demiş ki:
birde soyle bi olay var hacım
benim kucukken en cok sevdigim cizgi film kahramanı temel reis tii
ben ıspanagı buyuk bir hevesle yerdim ve kaslarımı sıkınca gemi resminin cıkmasını beklerdim:D
kucukken cok malmısım yau :lol:
ahahhahah

Tiky demiş ki:
handenaz demiş ki:
mesela ben kucukken gözumu kapatınca kimsenin beni gormedigini zannederdim(ben kmseyi görmedigim için) :lolmuch: :lolmuch: :mrgreen:
eueueheuehe koptum :mrgreen:
pohahah aynen bi ark vardı baktım sırasından kalktı kapıya doğru gözlerini kapamış gidiyo öğretmen nereye oğlum dedi çocuk hala gidiyo hoca emin dursana oğlum nereye gidiyon dedi öğretmenim sen beni görüyomusun dedi... :lol:
küçükken

bende suya bum derdım ama daha ılgıncı benım yıhen sımdı 7.sınıfta ama 6.sınıfa kadar her gece yatmadan once biberonla süt icerdi.simdi bi gorsenız 67 kilo ayı

süt içtim dilim yandi bahçede kilim yandi ananin a.ı

bunu cidden soliomuusm kuccukken nerde duyduysam

Yukarı Alt