A

Anonymous

Guest
» ScreenShot & Video
Tüm zamanlar

sadece silkroad videoları konur yazmıyor ama kahvekeyfi

muratko193

Öğretiyorum
Daha Oncede Bı Cok Kısı Değişik Video Lar Koydu Ama Hiç Kimse Niye koydun Demedi Bırakda Silkroad ın Stesini Atalım..

Moderatör Dark_Lord un Komik Animasyonlar adLı topiğe verdiği cevap

Bu tarz konuları geyikler sofrası adlı bölüme açın lütfen.Çünkü komik içerikli animasyonlar :)
Be de defalarca izledim bunları ama gına gelmişti en son 2 sene önce falan izlemiştim

Hem Yanlış yapıp hemde Bana Lol die hitap etmen SaçmaLık ben sana sadece Ne yapman gerektğini söyledim sende benimle daLga gecermiş gibi LoL diosun ...... koNunun yerinin yanlış oldugunu sende bılyorsun ... senin bana lol deme hakkına sahip olduğunu SAnmıyorum extraokk

A

Anonymous

Guest
dR.NooB demiş ki:

Bu tarz konuları geyikler sofrası adlı bölüme açın lütfen.Çünkü komik içerikli animasyonlar :)
Be de defalarca izledim bunları ama gına gelmişti en son 2 sene önce falan izlemiştim

Hem Yanlış yapıp hemde Bana Lol die hitap etmen SaçmaLık ben sana sadece Ne yapman gerektğini söyledim sende benimle daLga gecermiş gibi LoL diosun ...... koNunun yerinin yanlış oldugunu sende bılyorsun ... senin bana lol deme hakkına sahip olduğunu SAnmıyorum extraokk
Yazdıklarına dükkat et bana kımse bağıramaz akıllı ol Cool
Eeeee peki senın bana böle saçma sapan ipi kopuk konuler içinve hiç birşey için BENİ UYARAMASSIN DOSTUM UYARICAK Bİ KİŞİ VARSA O DA BENIM SENI UYARMAM

aYrıca NoWaYOut a saygımdan dolayı ağzımı acmıyıcam daha extraokk [/b][/color][/quote]

sadece NoWayOut a deıl burdakı tum ınsanlara saygılı olman lazım Idea

A

Anonymous

Guest
sen benı uyaramassın ben neyın nereye acılacagını senden iyi biliyorum yanlış olsaydı moslar senden önce bana uyarı verırdı modlardan iyimi biliyorsun Question

AnT_NuKeR demiş ki:
dR.NooB demiş ki:

Yazdıklarına dükkat et bana kımse bağıramaz akıllı ol Cool
Eeeee peki senın bana böle saçma sapan ipi kopuk konuler içinve hiç birşey için BENİ UYARAMASSIN DOSTUM UYARICAK Bİ KİŞİ VARSA O DA BENIM SENI UYARMAM
hacım adam seni güzelce uyarmış olayı uzatmaya gerek yokki bunun geyikte olması gerekir cidden.

Yukarı Alt