1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Küçük Asya (Asia Minor) Canavar Hikayeleri


 1. RanstaMonsta

  RanstaMonsta globalmod

  Kayıt:
  26 Ocak 2016
  Mesajlar:
  514
  Beğenilen Mesajlar:
  83
  Ödül Puanları:
  28
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Edirne

  [​IMG]

  [​IMG]
  Antik zamanlardan bu yana Troya kıyılarında yaşayan Megalopa güçlü, yırtıcı pençelere ve dev bir vücuda sahiptir. Korkunç görünümünden ötürü kendini tehdit altında hisseden biri Megalopa'ya saldırarak kendini tehlikeye atsa da, aç veya saldırıya uğrayan taraf olmadığı sürece Megalopa'nın ilgisini hiçbir şey çekmez.

  [​IMG]
  Pilot log Captain Ivy’den intikam almak isteyen korsanların en güçsüzüdür. Bunlar ilk başta günlük işlerle uğraşan ve hançer kullanmak ve dolandırıcılık becerileri kazanmak için eğitilen basit işçilerdi. Muhtemelen, işçi olarak çalıştıkları için diğer korsanlar kadar güçlü değillerdir.

  [​IMG]
  Crab, genellikle Troya kıyılarında dolaşan ve yoldan geçenlere saldıran yaratık olarak bilinir. O kadar büyük ve güçlü yırtıcı pençeleri vardır ki küçük bir gemiyi kolaylıkla paramparça edebilir, ve insanların tadı hoşuna gittiği için sık sık sahile iner ve insanlara saldırır. Fakat sınırlı zekaya sahip olduğudan avının peşinden neden koştuğunu unutur ve başka şeyler yapar.

  [​IMG]
  Hançer ve zehir kullanarak beklenmedik saldırılar yapan Pirate Brigand'ler ellerinde bulunan bütün aletleri kullanarak düşmanla savaştıkları için iyi tanınırlar. Zehirli hançerleri güçlü zehire daldırıldığından, tehditkar görünseler de zehire dikkat ettiğiniz sürece saldırı tehlikeli değildir.

  [​IMG]
  Günahkar melek Seniel'in güçlerinden etkilenen Dark Wolves, Küçük Asya'da bulunurlar. Komşu bölgelerden gönüllü olarak gelerek Küçük Asya'da toplanırlar, doğaları gereği kara ruha sahiptirler ve Seniel'in varlığını hissederler. Fakat vahşi ve acımasız değillerdir, sadece Seniel'in etkisi altındayken karanlıkta ortaya çıkarlar.

  [​IMG]
  Küçük Asya'ya çakılı kalan günahkar melek Seniel kendisini koruyacak zalim ve çevik destekçilere ihtiyaç duyar. Bu yüzden Ararat Dağı'nın yakınlarında yaşayan kurtları destekçileri olarak seçer. Aralarından en güçlü ve en zeki olanları şeytani ruhlarla donatır ve onlara kendisini korumalarını emreder. Daha sonra Seniel, Ivy'nin zihin gücünü ele geçirince ve daha güçlü yaratıklar tarafından korununca, kurtlar üzerindeki hakimiyetini azaltır. Fakat kurtlar bitmeyen zalimlikleriyle dağlardan geçen insanlara saldırırlar.

  [​IMG]
  Günahkar melek Seniel, Ivy'nin zihin gücünü ele geçirir ve Küçük Asya'yı fetheder, ancak bunun sadece korsanlarla yeterli olmadığını düşünür. Doğu Avrupa'yı işgal eden Barbar kabileleri dikkatini çeker. Onların kendinden daha zayıf olan Hagiajoe Dov kontrolü altında olduğunu öğrenir. Bu andan itibaren Seniel, Barbar kavimlerin zihin gücünü ele geçirmeye başlar ve onları kendi himayesi altına alır. Bu, birçok Barbar kavimi Küçük Asya'ya gelmeye ve Evil Order'e katılmaya zorlar. Evil Order Hunterleri tanımlaması, Logos Baroi olarak adlandırılanlara işaret eder. Bunlar Barbar kavimi üyesiyken Seniel’in hâkimiyeti altına girmişlerdir. Bunlar ilk başta ormana avlanmaya giden, gökyüzüne doğru dua eden ve savaşırken düşmanın vuruş oranını düşürmek için rüzgâr gücüyle yüklü arbaletler kullanan avcılar ve Şamanlardır.

  [​IMG]
  Evil Order Hunterleri tanımlaması, Misos Baroi olarak adlandırılanlara işaret eder. Bunlar Barbar kavimi üyesiyken Seniel’in hâkimiyeti altına girmişlerdir. Ateş gücüyle yüklü arbaletlerle saldırarak düşmana ağır bir darbe verirler.

  [​IMG]
  Evil Order Warriorleri tanımlaması, Bartis olarak adlandırılanlara işaret eder. Bunlar Barbar kavimi üyesiyken Seniel’in hâkimiyeti altına girmişlerdir. Kalkanları ve baltalarıyla, yandaşlarını korurlar ve düşmana saldırırlar.

  [​IMG]
  Evil Order soldierleri tanımlaması, Barpolle olarak adlandırılanlara işaret eder. Bunlar Barbar kavimi üyesiyken Seniel’in hâkimiyeti altına girmişlerdir. Baltalarını ve kalkanlarını kullanan bu ön saf bölükleri karakterlerini kaybetmişlerdir. Düşmana acımasızca saldırırlar ve merhamet göstermezler.

  [​IMG]
  Closierler günahkar melek Seniel'in akıllı canavarlara dönüştüremediği efsanevi Kentaurlardır. Kentaurlar zeki iken, Closierler neredeyse zekasız doğarlar. O kadar aptallardır ki bazen kendi yandaşlarını tanımazlar fakat güçleri değişmeden kalır. Onlara saldırmaya kalkmak iki baltayla öldürülmeye neden olabilir. Captain Ivy tarafından çağırılmışlardır; şu anda Küçük Asya’nın kontrolü onların elindedir.

  [​IMG]
  Punisherler tanımlaması bir zamanlar iyi olan Kentaur adındaki canavarları belirtir. Şeytani ruhlarla donatılmış olup günahkar melek Seniel tarafından yeniden doğdurulmuşlardır. Mitolojide büyük kuvvete sahip olan Kentaurlar gibi Punisherler de iki elle güçlü balta kullanırlar ve hedefteki düşmanı acımasızca öldürürler. Captain Ivy tarafından çağırılmışlardır; şu anda Küçük Asya’nın kontrolü onların elindedir.

  [​IMG]
  Evil Orderi ve Küçük Asya'yı kontrol altında tutan bölükleri yöneten Captain Ivy, kana bulanmış karanlık bir geçmişe sahip kadın savaşçıdır. Düzensiz bir yaşam süren Ivy, antik bir kalıntıyla karşılaşır ve günahkar melek Seniel'i orada çakılı görür. Seniel, Ivy'yi sevgilisi Fiore olduğuna inandırarak kandırır ve ona güç verir, böylece Küçük Asya'nın kontrolü Ivy'nin eline geçer. Ivy, Evil Orderi hakimiyeti altına alır ve gücünü, korsanların kontrolünü eline geçirerek artırır. İlk bakışta güçsüz bir kadın gibi görünse de kolundaki gelişmiş arbalet ve Eagle Drake ile yaptığı kıskaç saldırısı ona harikulade güç verir.

  www.joymax.com' dan alıntıdır.

  [​IMG]