1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Kubica: "Singapur son şansım!"


 1. Journalist

  Journalist Aileden

  Kayıt:
  24 Aralık 2007
  Mesajlar:
  13.139
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Yaramaz avratların koynundayım.
  Kubica_Kanada08_yaris.jpg
  Formula1'de 2008 Sürücüler Klasmanı'nın 78 puanlı lideri Lewis Hamilton'un 14 puan gerisinde olan BMW Sauber pilotu Polonyalı Robert Kubica; Singapur'da yapılacak gece yarışının kendisi için son fırsat olduğunu belirtti ve matemetiksel olarak şansı bulunduğu sürece mücadele edeceğini dile getirdi.

  Formula1 2008 Sezonu'nun 15. ayağı olan ve bu hafta sonu Singapur caddelerinde düzenlenecek gece yarışı öncesi izleyenler kadar sürücüler de heyecan yaşıyor. İlk kez bir gece yarışında mücadele edecek olan pilotlardan BMW Sauber sürücüsü Polonyalı Robert Kubica; şampiyonlukta matemetiksel olarak şansı bulunduğu sürece mücadele edeceğini dile getirdi.

  2008 Sürücüler Klasmanı'nın 78 puanlı lideri Lewis Hamilton'un 14 puan gerisinde, üçüncü sırada olan Kubica; şampiyonluğun kendisi için büyük ölçüde mucizelere kaldığını belirtti ve "Singapur benim için son şans, ne olursa olsun kazanmalıyım" dedi.

  2007 yılında Kimi Raikkonen'in mucizevi bir şekilde şampiyon olduğunu hatırlatan Kubica "Çok dezavantajlı bir konumda olduğumu kabul ediyorum ancak mucizelerin yeniden gerçekleşebileceği olasılığını da gözardı edemeyiz" dedi.