arkadaşlar ben ksro yu yükledim ama ???sitesini verio ???? böyle bir hata verio luncher a tıklayınca lütfen yardım

demin baktım biraz uğraşmayla(2 saat kadar) yeni account alınabilir fakat skillere bakınca vazgeçtim
skiller 98 civarı yeni imprue gelcek siz ksroda görevleri yarım yamalak yaparak ancak 2 yılda 98 olursunuz bence joymax isrodan daha fazla kazandığı için yılda 2 kere legent atlatır gene yetiştirir zaten 3 deyiz galiba adamlar 9 da anca 3 senede yetişiriz:D ama oynamak orda zevkli olmaz kendin kas burda bota bırakma gibi şans varken orda yok ayrıca maymun falan alamıcan(oyun parasıyla da alamazsın çünkü pahalı anca zamanı geçmileri satıolar orda) korece yi ana dilin gibi biliosan ayrı mesele türkiyede ing yarım yamalak zaten bide korece en yakın cevirebliceğin dil(google translate den o da her şeyi çevirmeye kalkcağından saat sürer)ing napcaz simdi her ihtimalle lagıyla goldfarm botuyla dahi en iyisi isro ayrıca türkiyede böle bişey yapılmaz çünkü vsro gibi olayların olması lazım biz bot yazamıyoz ki vietnemlılar gibi, anca koreden isro tbot gelio int üzerinden onu ytl ile alıp kasıoz anca bence en iyi isro hiç uğraşmayın ben biraz korece biliom(girmek isteyen çoğu kişi harfleri tanıyamaz:D) ama gircem diye kasmıom relask olun denemeye devam belki alır isro :coffee: :oldie:

aids

slmlar Ya tam linkleri verebilir misiniz acaba Download için hiç kimse doğru dürüst vermemiş Ksroyu yaf

siteye girip yeni versiyon client indireceksin arkadaşım onu söylüyor sana o çıkan ufak pencere aynısı bendede oluyordu yeni client indirdim su an her şey normal

Yukarı Alt