-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Taner charını sanamı verdi:D benimde o serverde seninle aynı lvl de bi suKe'm var:D

suKe yada SaGoPaKaJMeR di nick im bu arada o server hep boştur tg çıkar 1 saat sonra kesilir bende ferry e götürüp kesmiştim:D aynı guilddeyiz U ya bas görürsün:D

bide guildde hastalıklı bi bombaaa vardı velet her isi b*k ederdi tg yi 1 saatte zor kestik o herifin yüzünden hep 10 lvl char yapar samarkantta 24 saat 1 mil pls diye böğürür sonra yeni char atardı hep içimde kalmıştır banla onu guildden zaten sitedende banlandı zamanında:D

sence o kım ? ben ım sımdı o adabınla terbıyenle konus tamammı sextra sana ıp ban ban attı sınırsız ama gerı mod yapmıs neyse konusmalarına dıkkat et Wink

Ciqlet demiş ki:
sence o kım ? ben ım sımdı o adabınla terbıyenle konus tamammı sextra sana ıp ban ban attı sınırsız ama gerı mod yapmıs neyse konusmalarına dıkkat et Wink
1 sextra deil extra:D
2 sınırsız ban fln atmadı zaten o ban ında seninle bir ilgisi yok sevinme yani =)
3 tekrar gelmissen bari bu sefer efendi gibi durda tekrar banlanma Wink

yha olum banlansam kac yazar solesene bı ne olcak banlanınca onu sole bana Confused
bıdaha arkamdan konusma !!1

Ciqlet demiş ki:
yha olum banlansam kac yazar solesene bı ne olcak banlanınca onu sole bana Confused
bıdaha arkamdan konusma !!1
bişey olmaz zaten 2 yüzlü herifsin banlanırsın istenmedim yerde durmam demeyipte yine başka acc alıp gelirsin gerçi yaşına göre normal, arkandan konuşmaya gerek yok ben zaten senin bombaa oldugunu anladıgım için yazdım belki yaptıklarını hatırlarsın diye istersen yüzünede konuşurum hertürlü [email protected] ekle çok konuşmak istiyorsan Wink

Ahahaha benim char :lol: Tbrkler suKe idi aga senin char ın adı :) dün gibi aklımda tbrkler Ciqlet :mrgreen:

Yukarı Alt