S.a arkadaşlar

KSRO clienti indirdim başlıcam . coğunluk hanqi serverde ?

Cooki3 demiş ki:
herseyi ayarladim faka image code beni gecirmiyor xD
ımage code yazmak ıcn ilk basta bi sürü progrm ardk fkat bnm pc xp oldgu icn uygun prgram bulamadım ve elle yazmaya basladim simdi 15 sn mi almıor hatta harfleri bulurken bulmaca cözüomus gibi hissediorm :detective: :detective:
Ksro servera gelen turkler bnm ıd ım BacilluS ust mesajımda serverımı yazdım 2 ark oynuorz gelince haberim olsun suan gelen patchle bugun oyuna girebilcemi sanmiorm 105 lv we 11 dg itemler geldi patch biras uzun sürecek gibi

patchı attınmı ya cok mrk ettım ne gıbı degısıklıkler war en mrk ettıgmde herkesın bahsettıgı ama inanmadıgm yenı ırk öle bi degisiklik warmı lütfen acil pm :buddha: :buddha:
bnm serverim [성인]장안 nickim BacilluS bnde dun actım 13 lv wizard bard kasıorm arkadasımda 32 lv chin bow servera gelmeni isterm daha bastasn nasıl olsa :headbang: :headbang: :headbang:

Provin1718 demiş ki:
patchı attınmı ya cok mrk ettım ne gıbı degısıklıkler war en mrk ettıgmde herkesın bahsettıgı ama inanmadıgm yenı ırk öle bi degisiklik warmı lütfen acil pm :buddha: :buddha:
bnm serverim [성인]장안 nickim BacilluS bnde dun actım 13 lv wizard bard kasıorm arkadasımda 32 lv chin bow servera gelmeni isterm daha bastasn nasıl olsa :headbang: :headbang: :headbang:
allah Allah bu nick [ç]alma olayları da iyice arttı. Marsdaki Wizzardımın ismi Bacillus :roll:

isro marsda oynamadım bu 1. Neptune HallowKinq bnm charım ve sp charımın ismi BacilluS daha kimseden calma olark duymadım bu 2. Bnm kullandgm nicklerın coguda calındı yada birileri tarafından kullanılmakta we daha önce kullananı gördm we karsıma cıkmasına ragmen Neptunede oynadgm serverda genede böle bi terbiyesizlik yapıp bu nick calma demedim buda 3.
Olayların artmasıda bni hic ilgilendirmio bu nicki sadece sn kullanıcaksın diede bisey yok bu bi virüsün degisik bi versiyonu isteyn kullanma özgürlügüne sayip........

Yukarı Alt