Server
Assos
Takımı
Besiktas
Hemen Deniyorum, Denemiştim Bunu Olmamıştı Sanki Ama Tekrar Deneyeyim ..

ctrl+h le denedim değiştirme yapınca hata verio ama K ye tıklayıp direk English yazınca 1 nokta gidio ama oluo :D umarım yaparsın bende dille tekrar uraşıom A harfi ne basılmıo :P baya uraştırcak ama gelecem media yı kopyalamayı unutmayın hata verebilir !!

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Benimkide İng Oldu Tamamdır :D Giriyorum Oyuna Yeni Char Açacam Ya Wizard X-Bow Sarmadı NPC Den Alınan Sos lar Satılmıyor Geri Onları Mı Taşıcam Ben 100lvl de üstümde ..

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Yeni Nickim DesertHawk Yada SaBoTaGe Gibi Bisey Olur Siz Oyuna Girince Burdan Belirtin Ben Sizi Bulurum Da ;

=> Bende Yatiyorum Yaa Yarin Ise Gidecez Dunde 4-5 Gibi Yattim Zaten Sabaha Bakarim Neler Yazilmis Artik .. Iyi Geceler Herkese ..

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Xbowum Da O Soslari NPC Ye De Satamadim :D Direkt Gidip Satma Sekli Mi Yoksa Ozel Bir Sekilde Mi Satiliyor ..

Arkadaşlar bn ksro yu açıyorum hiç bişey olmuyo start felan gelmiyor acaba harici bi dosya felan mı eklemem gerekio siz oyunu oynadınız için burdan soruyorum yardımcı olabilirmisiniz?
Bu da resim - Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bide media yı değiştirdikten sonra programı kaldırmamız bi problem çıkartırmı ?

Server
Assos
Takımı
Besiktas
IP Den Kaynaklı Bir Hata Olmalı, Bi Arkadaşa Daha Olmuştu Da Çözümünü Bende Bilmiyorum ..

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Yanliz Bir Sorun Var Bu Med'aPk2 yi Ing Yapinca Image Kod Da Korece Yapamiyorum Yazi Dilini, Bu Olmadan Once Cok Rahat Yapiyordum .. :think:

Pk2 Editor ile daha kolay ing. yapılıyor. Media.pk2'yi uploadlamak yerine, dosyaları uploadlarsanız her patch sonrası ing. yapabilirsiniz.

RaFFiNe demiş ki:
Yanliz Bir Sorun Var Bu Med'aPk2 yi Ing Yapinca Image Kod Da Korece Yapamiyorum Yazi Dilini, Bu Olmadan Once Cok Rahat Yapiyordum .. :think:
Aynı sorun bende de war ingilizce yapmadan önce kolaylıkla codu aşıyodum ama şimdi ıme pad gelince silkroad a
dokunur dokunmaz ıme pad kayboluyor bunu nasil halledebirim

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Ben Mecbur Eski Haline Çevirdim Olmadı Orası, Şimdi Yine Korece Ama Giriyorum Yani Oyuna.. soruna Çözüm Bulunursa Öyle Denerim ..

editör le ingilizceye çevirilmiyor artık hata veriyor.start gelmeme sorunu 78 li ıplerin banlı olmasından ıp otamatikse bi reset at modeme düzelecektir.kod yazamama sorunu nasıl anlamadım?kod yerine tıklayınca A harfi kilitli mi kalıo acaba ?? çünkü ben de en son girmeye çalıştığımda aynı hatayla karşılaştım :S nedeni ni bilemiyorum...

Yukarı Alt