Server
Flora
Takımı
Galatasaray

KSRO LEGEND X TANITIM SAYFASI YAYINLANDI KAYIP DÜNYA

KSRO LEGEND X TANITIM SAYFASI YAYINLANDI, KAYIP DÜNYA Tanıtım Video'su

Video'da 12 dg item'ler yok ama .pk2 ile düzenlenmiş bazı itemler sergilenmektedir.

Flame Mountain'da yeni bir yaratık, adı belirtilmemiş.

Flame Mountain haritasından kesitler.

Shipwreck haritasından kesitler.

Earth Ghost Town'da ki yeni Unique'ler. [ Cow King - Phantom of the Serenity - Elder Earth Ghost ]

Serbest PvP Sistemi geliyor, Cape artık kalkıyor.

Kore'den çevirilerimiz bittikçe konu hakkında detaylı bilgiler verilecektir.

Special thx to extraloob.com :kalp:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
İlk yorum VIP üyenızden olsun :p Bu sro daha ii ya bızımkıne hala 5 haftadır leqend 5 plus glcek yenı serverı 3 aydr bklıyorum ama yok yok yok 8O

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Serbest PwP ne yaa, char bottayken milletle çok uğraşırlar öyle yatır - kaldır, yatır - kaldır. Ayrıca dikkatimi çekti 2. uniq resmi İsy 'nun kuzeni heralde. 3. resimde uri 'nin sağ kolları çıkıyordu keserken onlar evrim geçirip şimdi uriye bile kafa tutuyorlar gibi geldi bana makara:

Genel olarak harikulade bir Legend geliyor, bize de en kıza zamanda eklenmesi dileklerimle ..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:
Serbest PwP ne yaa, char bottayken milletle çok uğraşırlar öyle yatır - kaldır, yatır - kaldır. Ayrıca dikkatimi çekti 2. uniq resmi İsy 'nun kuzeni heralde. 3. resimde uri 'nin sağ kolları çıkıyordu keserken onlar evrim geçirip şimdi uriye bile kafa tutuyorlar gibi geldi bana makara:

Genel olarak harikulade bir Legend geliyor, bize de en kıza zamanda eklenmesi dileklerimle ..

onaylanmadan pvp başlamıyor.
isy. cousin ahahah good joke :twisted: :lol: i remember her is a bitch so her cousin virgin ?

Umarım cabuk gelmez ben daha 110 a alısamadım yenılıklerımı çözücez yoksa pvp mı yapıcam :lol:

çok güzele benzio isroya hemen gelmesin hele bi yeni sw yi açsınlar bi +100 olalım öyle getirsinler acelemiz yok ama yeni sw için çok acelem var çokkk

Bence Harika Bir Olay Ancak Gaymax'ın Tek Sorunu Bi Türlü Eskilerden Sıyrılamamsı Herzaman Varolan Mobları Az Biraz Değiştirip Değiştirip Sürüyo Piyasaya Çok Uyuz Oluyorum Bu Duruma...

EliteTurk

Aileden
Bu güzel haber ama Legend ler o kadar üst üste geldiki son zamanlarda Silk e para yetiştirememeye başladık,umarım bu Legend son Legend olur isro yada gelmesini heycanla bekliyorum. :kalp: :oldie:

Yukarı Alt