Uptade'in Ekim'de gelmesi bekleniliyor.

|| kSro Legend IX ||

105 Lvl
China Skill Mastery Artacak (Sanırım)
İslam gelecek (altta bilgiler)

İslam Hakkındaki Bilgiler

İslam karakterleri cinleri kullanabiliyor. Bu cinler fiziksel saldırı veya kendi doğal ve saf büyülerini kullanırlar. İslam karakterleri 4 çeşit silah kullanır: Sword, Axe, Katar ve cinler (toprak, hava, ateş, su kullanabiliyorlar).

Dağlarla çevrili bir plato üzerinde bulunan bir şehir. Bu şehir ilk bakışta sıradan gibi gözüküyor ama şehrin içinde haydutlar gizli.

Zindan: Tower of Babel
Muazzam bir kule nispet olarak antik insanlar tarafından Tanrı için yapılmış. Kule Tanrı'nın cezası ile yıkılmış. İnsanlar kuleyi terketmek zorunda kalmışlar ve bu kuleyi yeniden inşa etmeyi amaçlıyorlarmış.

Flame Mountain Canavar Listesi

Dragonfly Ghost
Seopwooin (A flame zombie)
Butterfly Ghost
Yeomwooin (A flame zombie)
Flame Monkey
Pokwooin (Something like Gun Powder)
Seopwon (An other flame monkey)
Yuha saohjeong (A water demon)
Yomangnachal (Flame nachal)
Volcanic Mujigi (Flame Mujigi)
Nachalseonnyeo (Fanfairy? A female mob)
Goeanhwasanma (Red flame ghost)
Cheonbong jeopalgye (Pig ghost)
Horyeokdaeoh (Tiger of the Big Five, a wolf ghost?)
Monkey Ghost
Hwayeomchung lions (Small flame bug)
Monkey Ghost Junior (Small monkey ghost)
0 shares cheolseon (Fanprincess?? Seems to be an other type of "Fanfairy")
Daeryeokwoomawang (Vigorously cattle Beelzebub??? Something like "king of the cows")

Yeni İtemler

Monkey Ghost Scroll
Water Demon Scroll
Pig Ghost Scroll
Mysterious Warp Monk Kaman (Ne olduğunu anlamadım)
Crimson's box
Anger's box
Hongyeom box
Box of glory

Summon Scrolls:

Dagger Guard (Islam/Defense)
Bu scroll, kale savaşlarında kritik noktaları koruması için hançer muhafızları yaratır. (Maksimum ayırma: Large = 30; small = 15)
Chakram Guard (Islam/Defense)
Bu scroll, kale savaşlarında silah toplamaları için chakram muhafızlarını yaratır ama kritik noktaları savunurlar. (Maksimum ayırma: Large = 30; small = 15)
Dagger Guard (Islam/Patrol)
Bu scroll, kale savaşlarında devriye gezmesi için hançer muhafılzarı yaratır.(Maksimum ayırma: Large = 30; small = 15)
Chakram Guard (Islam/Patrol)
Bu scroll, kale savaşlarında silah toplamak için chakram muhafızları devriye gezdirir. (Maksimum ayırma: Large = 30; small = 15)

Uptade gelir gelmez download - register linklerini koyacağım.

bu bilgiler için saolda benim bi sorunum var pc normal metinlerde korece yazıo ama oyunda yazmıyo ne yapmam lazım bi cvp yazsan lütfen bi ton insana sordum cvp yok şimdiden teşekkürler. :buddha: :buddha:

güzel çalışma eline sağlık benim bir sorunum var fakat korece dilini yapıyorum oraları geçiyorum tam oyun açılırken Id Pw yazma yeri oyun hata veriyorr ????? diye onceden oynuyordum 1 ay once yeni oldu bir çözümü varmı?

oyun cabal gibi olcak force blader force shilder tarzı olucak islamdada hem magic hem attack olucak gibi gerçekten oyuna eglence gelicek süper olur :)

Yukarı Alt