ozaman en iyi char chines forceler olur değilmi. sağlam ise fire bow. holy speeal tutmuyor cünkü. warrior we dager dışında diğerlini keseresenz rahat

PvP olayı güzel olacak gibi en azından yüksek lvl adamları gördüğünde cape değiştirirsin böylece yattıktan sonra ''ana,avrat'' sövme derdi hafif kalkcak gibi:) ama EU skillerinn nedenini anlamış değilim

artık wariror/ warlock charım cleric yan skilli charları rahatlıkla alt edecek tabi isroya ne zaman gelir bilinmez :D

Yenilikler sadece bu kadar mı acaba? ^^

Yeni legend geliyorsa daha fazlasını beklerdim açıkcası Ksro'dan. :)

e bundan sonra warlock/cleric 4Ever O Zaman :) Forcesi Olan Pvpyi Alır Diyolar Resmen :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
NoMoreLove demiş ki:
Yenilikler sadece bu kadar mı acaba? ^^

Yeni legend geliyorsa daha fazlasını beklerdim açıkcası Ksro'dan. :)

Part 1 hacım bu sadece 1 tanecik detay bunün gibi 20 tane detay var sırayla açıklanacakmış hepsi herkes tarafından daha rahatça öğrenilsin diye bayağı bir kabuk değiştirme olacak çünki :coffee:

Avrupanın geriye mi gideceğini düşünüyorsunuz?Belli ki hepiniz eu char kasmışsınız ki sizin için sorun yok şu an :) Zaten ortada denge yok ki şu an avrupalılar bir araya geldi mi çin charının anlamı kalmıyor, gelen şikayetlerden sonra bunları yapıyor adamlar.Asıl denge legend 10'da gelicek demekki^^

Bence çok iyi yaptılar pvp olayı da ayrı bi güzel summer1:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Chinesse bow olarak gelmesini dört gözle bekliyorum isro 'ya da .. Mükemmel olacak mükemmel

th3NightMare demiş ki:
avrupa mort sin: git gide eziolar yahu eu yu
Herhalde Sen Oyunu Sadace Chin olduğu zamandan beri oynamıyorsun yada fazla mmorpg oynamamışsın bakınız wow dan örnek veriyim yeni expension ile gelen yeni class çok buflanmıştı (güçlendirilmişti) sonra dengeyi sağlamak için her patch gücünü azalttılar ^^

Mirage demiş ki:
Cabaldaki sistem gibi olmuş Pvp.Tek tuşla pvp.
Ps:ilklerinsitesiexl.com
Bro Silkroad daki pvp ye pvp mi diyordun sn ^^ pvp yaparken char yerinden bile kıpırdamıyor pvp seviyorsan wow u öneririm ^^

Replay demiş ki:
th3NightMare demiş ki:
avrupa mort sin: git gide eziolar yahu eu yu
Herhalde Sen Oyunu Sadace Chin olduğu zamandan beri oynamıyorsun yada fazla mmorpg oynamamışsın bakınız wow dan örnek veriyim yeni expension ile gelen yeni class çok buflanmıştı (güçlendirilmişti) sonra dengeyi sağlamak için her patch gücünü azalttılar ^^

Mirage demiş ki:
Cabaldaki sistem gibi olmuş Pvp.Tek tuşla pvp.
Ps:ilklerinsitesiexl.com
Bro Silkroad daki pvp ye pvp mi diyordun sn ^^ pvp yaparken char yerinden bile kıpırdamıyor pvp seviyorsan wow u öneririm ^^
Bro ben sronun pvp si güzel demedimki :lol:Nasıl çıkardın bunu :mrgreen: Cabaldaki gibi artık tek tuşla olmuş dedim ^^

Yukarı Alt