Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Çok saol ama aklma takılan bişey var. Oyuna girerken yazılan image kodları da mı ingilizce oluyo yoksa onlar korece kalıyor mu? Demek istediğim, dil paketlerini kurmadan oyunu ingilizceye ceviririsek direk ingilizce karakterlerle image kod u yazabilir miyiz?

efecanirim demiş ki:
Çok saol ama aklma takılan bişey var. Oyuna girerken yazılan image kodları da mı ingilizce oluyo yoksa onlar korece kalıyor mu? Demek istediğim, dil paketlerini kurmadan oyunu ingilizceye ceviririsek direk ingilizce karakterlerle image kod u yazabilir miyiz?
Aynı soruyu bende çok merak ediyorum :)

Ya süper paylaşım olmuş da Pk2Editor u indirdim şaka gibi içinde Editor yok 8O :S
Uygulama olarak birtek Pk2Extractor var birde readme, post falan filan.. Ama esas önemli olan Editor yok :S:S dosyayı 2 kere indirdim ama yok içinde :S bi yardımcı olabilirse biri çok sevinicem.

BiG BoY

Öğretiyorum
tepemin tası attı ya. yap dedinz oluyo dediniz yaptım ing olmadı hadi neyse dedim media.pk2 de bozuldu üstüne üslük şimdi ben napıcam oyunu silip yüklesem oo yaptığı 1 saat süren upload beni deli ediyo ben şimdi napıcam soruam cvp veren konuyu açan kişi yada yetkili kişelr olursa sevinirim.

BiG BoY demiş ki:
tepemin tası attı ya. yap dedinz oluyo dediniz yaptım ing olmadı hadi neyse dedim media.pk2 de bozuldu üstüne üslük şimdi ben napıcam oyunu silip yüklesem oo yaptığı 1 saat süren upload beni deli ediyo ben şimdi napıcam soruam cvp veren konuyu açan kişi yada yetkili kişelr olursa sevinirim.

Evet kimsenin ilgilenmemesi beni çok sinir ediyo ama sende amatörlük etmişin dosyaları biyere kopyalamadan oynanmaz o dosyalarla.. O 1 saatlik update i bidaha çekicen şimdi.. :|

çalışıyor millet vistada yönetici olarak aç demeniz lazım editörü yoqsa çalışmaz :wink1: bende de çalışmıordu yönetici olarak açın...

ndn banlandı biliyor musunuz. Ben söyleyim o birşeyler yazdı o yüzden banlandı. Paylaşılan dosyalarda virus var sıın gonderdınız virüs taram linki sahte dedi ben tarattırdım işte sonuçlar dedi. Dosya ya ben baktım koydugu linkte ki dosyada bi ton virus vardı. Resmen vırus bankası idi. Sonra banlanmış. garip bir iş . Bide küfür yazılıydı ....

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt