Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Rar şifresi http:// olmadan arkadaşlar, birde glob.mod'um PS ile aram iyi değil beceremedim şu yazı işini :D

PS: Hallettim ama çapraz olmadı neyse bişey olmaz :D

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Pehh Olmadi :D Tekrar Deniyorum Umarim Olur Olmazsa Yapan Hazir Ing MediaPk2 Sini Verebilir Mi Oluyorsa Oyle ?

Once Bi Tekrar Deniyim De ..

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Wuhuu Benimki Oldu Da Turkce bunu Ing Yapamaz Miyiz Yaw :D

Karışık işte ya çok az yer Türkçe %90 Türkçe vardı kendi yaptığım format atınca unuttum gitti :( ugraşmak istemedim tekrar.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Evet Oyuna Girince Farkettim Turkce Ingilizceymis Korece Olmasindan Iyidir + Uniq Isimler vs Ing O Da Guzel Turkce Olunca Sacma Duruyor Biraz TG Oldu Yada TG Dogdu :D

pff bende nie editörle yapınca olmuor :( ben yapıyorum içine atıo succesfull hatta extractor le çıkarıyorum ingilizce gözüküo herşey ama oyuna girince korece :( bu şekilde ben yapamadım bi türlü ingilizce...

bu arada bu konu hemen sabit oluyo da benim 1 ay dır açık olan üyelik alma download resimli anlatım nie sabit olmuo?? bunu bana açıklayabilirmisiniz :headbang:

No files were detected for "C:\Users\Casper\Desktop\PK2TooLs\textdata\textzonename.txt". Only manual importing is possible.

bu hatayı veriodu sorunu çözdüm pc si vista olanlar yönetici olarak aç desin editör ü yoqsa bu hatayı verir saolasın şimdi oldu :D

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt