Yabancı bir forum sitesini dolaşıyordum bunu gördüm paylaşıyım dedim :)

Yapılan açıklamada şunu yazıyor: Everyone knows about cSRO's marriage system where you basically get a mini-event and some unique spawns for a "wedding" or tSRO's wedding event where you found a GM with your partner and got a set of rings. It seems that now kSRO will be getting a real wedding system or at the very least wedding clothing..

==> Mini event ve bazı uniqelerden düşen gelinlik ya da tSRO nun düğün eventi ile ilgili olan sistemini herkes bilirki bu sistemde sen ve partnerin yüzüklrindle beraber bi GM bulup evlenirsin.Görünen o ki kSRO gerçek bir evlilik sistemine geçiş yapıyor..

İşte Resimler :

Chinese Male
-Resim Silinmiş.
Chinese Female
-Resim Silinmiş.
Avrupa Male
-Resim Silinmiş.
Avrupa Female
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
kesin silkle aliniodur buda artik nerden para kazancaklarini sasirdilar yaw hadi kanatlar iide bu cok sacma oldu yaw :S ama eu female cloth byaa guzel olmus

Avrupa erkek kıyafeti çok kötü olmuş Shocked Evlilik Isro ya 10-15 yıl sonra gelir Crying or Very sad

kanatlarada 2 ay once yıllar sonra dedıler ama bakın cıktı bellı olmuyo bu joymAXSIN işi...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mükemmel bir olay daha çıkartmışlar cidden bayıldım bu evlilik işine para ile olacak tabiki bedavaya yaparsa oyundan nasıl para kazanacak ki dileyen evlenir dileyen bekar kalır sorun mu Razz

Yukarı Alt