Oyunu yükledim ve bir deniyim dedim çok değişmiş deilmi bizimkide böle olcak sanırım :P sp ve ex yerini anladım ama alttaki o boşluğu bir türlü anlamadım :) guild yeri değişecek,map değişecek vs vs... işte herşey resimlerde...

öncelikle yeni gelen şehrimize bakalım.şehir e gitmek için 36k para istiyor ve 90 - giremio sanırım ben giremedim :D bu arada herkes yeni ırk gelcek dio düşünüodu(bende dail xD)ama yeni ırk yoq yalan dolan xD

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
İşte burda görüldüğü gibi 36k istio ama giremedim ben lwl sınırı yüzünden :D

- Resim Silinmiş.

Yeni Giriş Ekranı Bu

- Resim Silinmiş.

Burasi Guild oluo çok deişmiş :)

- Resim Silinmiş.

+ Basma Yeri(Y) Oluo burası daha da deişmiş...

- Resim Silinmiş.

Burası Bana Garip Geldi :P
- Resim Silinmiş.

Stall Network

- Resim Silinmiş.

Yeni Map ekranımız.yana doru açıldığında canavarların kaç lwl nerde olduklarını gösterio :D

- Resim Silinmiş.

Son Olarak İtem Mall

- Resim Silinmiş.

Görüldüğü Gibi Oyunumuz Baya Değişecek gibi xD

İçeri Giren Bir Arkadaşımızdan Resimler !

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bende yeni bir ırk geliceği kanaatindeyim ^^ yeni şehir yeni ırk için olsa gerek , diğer kahverengide 110 lvl kasma yeri olsa gerek ^^

gitmek nasip olmadı bilemiyorum :D ışınlanmaya bile izin vermio baqsana hata verdi orda :D anlamadığım o skillerin altındaki % ne :D sp ve ex % si yazıo o ent alttaki % ne onu anlamadım bende çok garip değişik bişe olcak bu gelirse :D

Mopneet

Hayır kahvernegi bölüm Cave Map. ^^ Cavelerin kağısına tıklandığında içerinin mapi açılıyor. Tek güzel özellik bu zaten. ^^

- Resim Silinmiş. sen bundan bahsediosun sanırım burası cave bildiğimiz yanında canavarların lwl lerine tıkladıkca mapları gösterio...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
woops heralde bizede gelir yakın zaman tahminim ocak tan sonra yeni bir legend olabilir ama tabi bu kadar özellik gelirmi bilemem.

hic begenmedim simdiye kadar dresslere modifiye yapıp kakaladılar bize simdide mobların renkleriyle oynayıp önümüze koymaya calısıyolar..

Crisis demiş ki:
hic begenmedim simdiye kadar dresslere modifiye yapıp kakaladılar bize simdide mobların renkleriyle oynayıp önümüze koymaya calısıyolar..
:nod: aynen katılıyorum... bide mumya filminden alıntı var mumyada canlanan şeyleri buraya koymuşlar :lol: :lol:

boo

rank8
emre67380 demiş ki:
Crisis demiş ki:
:nod: aynen katılıyorum... bide mumya filminden alıntı var mumyada canlanan şeyleri buraya koymuşlar :lol: :lol:
kıyafetlerin rengini deiştirip koymalarını begenmiyorum ama
bnce bu güzel olmuş bütün mobların gelişmiş hali gibi ruhlu falan hepsi :D ben begendim

KaMpF_KeKs demiş ki:
Vaybe mükemmelmiş :D
Güzel bilgiler güzel topic olmuş ^^
beğendiğine sevindim :)

boo demiş ki:
emre67380 demiş ki:
Crisis demiş ki:
bnce bu güzel olmuş bütün mobların gelişmiş hali gibi ruhlu falan hepsi :D ben begendim

tek sen beğendin yeni halini :twisted:

boo demiş ki:
emre67380 demiş ki:
Crisis demiş ki:

tek sen beğendin yeni halini :twisted: [/quote]

tek o deil bnde begendm :D :nod:

Değişen herşeyin yerine daha iyilerinin geldiği kanaatindeyim.
Bize de kısa zamanda gelir umarım.

kallesnikof demiş ki:
bu anlayamadıgın boşluk tief hunter lvl ini gösteren bar olsa gerek
Ben de öyle düşündüm. Arkadaşın charının job leveli 5ise öyledir. ancak o levelde 5 level job da biraz zor :roll:

Yukarı Alt