Bildiginiz gibi Ksroda Roc artık ewent yaratıgı değil bir uniq olarak düşüyor
ve bir ayrıntı belirteyim Mavi Zerk :D

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ayrıntıya gerek yok,media.pk2 ilede mavi zerk yapılıyor. :D

Ps:Paylaşım için teşekkürler...

bu media pk2 deil ama zerke bastıgında bile mavi oluyor uzerinde kırmızı değil mavi oluyor

KhulteghinKhan demiş ki:
bu media pk2 deil ama zerke bastıgında bile mavi oluyor uzerinde kırmızı değil mavi oluyor
Biliyorum hacım media.pk2 olmadığını,şimdi media.pk2 ile bunun aynısı yapıyorlar. :mrgreen:

KhulteghinKhan demiş ki:
katiliyom sana lv 100'de nukerler ağlatacak herkesi
100 lvl'da bow ağlatacak :thumbsup: 6 arrow combo gelicek ve 5 arrow combo ile eş zamanlı kullanılabilicek. diğer charlar bowlara yaklaşmak için ghost walk skillerini kullanmak zorunda kalıcaklar :mrgreen:

Cryolite demiş ki:
KhulteghinKhan demiş ki:
100 lvl'da bow ağlatacak :thumbsup: 6 arrow combo gelicek ve 5 arrow combo ile eş zamanlı kullanılabilicek. diğer charlar bowlara yaklaşmak için ghost walk skillerini kullanmak zorunda kalıcaklar :mrgreen:
arkadaşım sana sunu soyleyim ksroyada girdim baktım 100 lvlde glavici ve full int nukeler pvp de aglatıyor herkesi wizard bow falan hikaye kalıyor yanlarında en düşük damage 20k

Misproject

Buralıyım
KhulteghinKhan demiş ki:
Cryolite demiş ki:
KhulteghinKhan demiş ki:
arkadaşım sana sunu soyleyim ksroyada girdim baktım 100 lvlde glavici ve full int nukeler pvp de aglatıyor herkesi wizard bow falan hikaye kalıyor yanlarında en düşük damage 20k
söylentilere göre bowa zombie status geliceği söyleniyo o zmn force bow un karşısında kim durabiir????? :uyku:

Misproject

Buralıyım
aklıma bir de şu takıldı büyük ihtimal bu adam ff gidiyo bence ama adamda fire cold lighting +Heaksual war. acaba Mastery 100 lvl de artıyo mu ki...

hayır mastery artmıyor heuksal skili ezik zaten muhtemelen adam 90 lvlde 90 cold 90light 90 fire yapmış 30 da heuksal vermiş daha heuksalı sıfırlamamış olay sadece bu bence

Yukarı Alt