Evet Arkadaşlar Ben Çektim Size Yardımcı Olayım Dedim Ben Şuan Çok Rahatım Ama xD

1. Yöntem 24-32 Lv Olduan Sonra (Taxilerle Tabi) Crab - Megaloplarda Kasın Onlardan Çıkan Sea Sand - Crab Hard Shelleri Toplayım Az Birikimer Çok Büyük Para ya Dönüşebilir 1 Sea Sandı NPC 500 Gold a alıyor 20 Tane Topladıysanız 10 K Cepte.Birde Onlardan İtemler Çıkıcak 21 Lw Weapon 15 K.

2. Yöntem Hotana Gidin İngilizceniz Yettiğince Bütün Herkez den Para İsteyin Ama Miktar Söylemeyin. İllaki Biri Verir.

3. Kendinize Kesin Koreli Ama İngce Bilen Bi Ark Bulun. Benim Bulduğum Ark Hem Beni Kasıo Hem 15 M Para Verdi Hem Beyaz Wolf verdi Hemde Toplayıcı Pet (Peri) Verdi.

Şimdilik Bu Kadar Yöntemleri Keşfettikce Buraya Yazacağım... Sağlıcakla Kalın... :byes:

2.Yöntemi kullanırsan 50-60 lv olunca taxisizlikten canın çok yanar...guildinin adı lekelenir...Kesinlikle İng. konuşma elinden geldiği kadar korece konuşmaya çalış mesela ㅎㅇㅇ ㄳ 시급 150만 fln filan işte :D Google Translate 4ever

LostWay demiş ki:
2.Yöntemi kullanırsan 50-60 lv olunca taxisizlikten canın çok yanar...guildinin adı lekelenir...Kesinlikle İng. konuşma elinden geldiği kadar korece konuşmaya çalış mesela ㅎㅇㅇ ㄳ 시급 150만 fln filan işte :D Google Translate 4ever
La Felaket Tellalı Gibisin Pff xD Heryerde Karşıma Çıkıon. Ayrılamam Malesef Serverimden Silk Eşyalarım Var Olmasa Gelirdim Senin Servere Ama xD

Takımı
Fenerbahce
:D adam penonlara kasmak için 1 m istiyo :S para nasıl kasıcazda önüme gelenden istiyorum ama bişi yazmıyolar :( xD

Yukarı Alt