nasıl çalışıyo bu arkaşlar benmi yapamadım nedir bende çalışmadı tamam auto select çalışıyo mobu seçiyo ama dibibne kadar sokulmam lazım distance çalışmıyo yani eğer distance ayarı varsa nasıl oluyo onuda soylermisin

xp kullanıyorum 1000 , 2500 ve 5000 3 tane distance ayarı buldum . kullandığım charlar ilk olarak xbow sonradanda bard iki ayrı charda denedim 3 distance ayarında da tek tek denememe rağmen maviderinlik'in dediği gibi yaratığın dibine gelmeden vurmuyor.

Paylaşımı yapan arkadaşa lafım yok, güzel paylaşım

Minotoche demiş ki:
vista kullanıyorsan sağ tıkla yönetici olarak çalıştır'a bas.
hayır xp kullanıyorum olmuyor sizde nasıl oluyor anlamadım resimli anlattığın gibi hersey cikti ama olmuoyr mesafe az birde grab distance var distance ayarlatıcı ona istedigin mesafeyi girebiliyosun ama onda da olmuyor

milestone demiş ki:
xp kullanıyorum 1000 , 2500 ve 5000 3 tane distance ayarı buldum . kullandığım charlar ilk olarak xbow sonradanda bard iki ayrı charda denedim 3 distance ayarında da tek tek denememe rağmen maviderinlik'in dediği gibi yaratığın dibine gelmeden vurmuyor.

Paylaşımı yapan arkadaşa lafım yok, güzel paylaşım
Karakterin ile oyuna girdikten sonra yapıyorsun değil mi?

1 dk!!! bunun üzerinde bende cok araşırma yaptim ve programlar bende mevcut ama olmuyor senden öğrenmem gereken tek sey şu ksro ing yaptinmi yoksa korece mi Kullaniyorsun?

Takımı
Galatasaray
xantos1 demiş ki:
1 dk!!! bunun üzerinde bende cok araşırma yaptim ve programlar bende mevcut ama olmuyor senden öğrenmem gereken tek sey şu ksro ing yaptinmi yoksa korece mi Kullaniyorsun?
İng yamış... İng olmasaydı actionwnddatayı bulamazdı bizimki gibi sonrada only manuel importing is possible derdi .. Jeton düştü :P

Ps:inş dorudur deniyorum şimdi

auto select'in hazır olduğunu gösteren bir resim koydum oraya bakarsanız... Ordan ingilizcemi korecemi anlarsınız..

Beyler alani genişletmek için Script Yazdim Hayırlı olsun %100 Çalışıyor birazdan konu acicam ^^

Yukarı Alt