Koreye yakın bir süre içerisinde evlilik sistemi geliyor.
Chinese Erkek
-Resim Silinmiş.
Chinese Bayan
-Resim Silinmiş.

Euro Erkek
-Resim Silinmiş.
Euro Bayan
-Resim Silinmiş.

konu hakkında henüz bir bilgiye sahip değilim yanlız itemler itemmaldan alınacak nasıl ewlenilecek onu bilmiyorum ve ya faydaları neler onun hakkındada bir bilgim yok
ALINTIDIR

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Chinese hatuna çok yakışmış , evliliğide eklerseler geriye birtek fishing kalır o da yakındır herhalde ; yalnız bu evlilik hayatı aşkı , ilişkileri , heyecanı bitirmesin oyunda . Joymax ne yaptığına dikkat etmeli ; dağmadın eniştesinden gelin hanıma sosun +5 necklace (ıyyy iğrencim) :mrgreen:

baho1992 demiş ki:
yakında barutta bulunur 3. dünya savaşı felan çıkar :lol: sonra tanktı toptu ala ala....
wowdaki gibi shotgun falan getirirler walla yarkana pompalıyla falan sıkarız :mrgreen:

mai_mai demiş ki:
Chinese hatuna çok yakışmış , evliliğide eklerseler geriye birtek fishing kalır o da yakındır herhalde ; yalnız bu evlilik hayatı aşkı , ilişkileri , heyecanı bitirmesin oyunda . Joymax ne yaptığına dikkat etmeli ; dağmadın eniştesinden gelin hanıma sosun +5 necklace (ıyyy iğrencim) :mrgreen:
valla nasıl olacak hala bulmus değilim allahın emri ilemi isticez ilmiyom :mrgreen:

Böyle bi sistem LineAge 2'de var bildiğim kadarıyla.
Belirli bi paraya elbiseleri alıyosunuz ve GM sizi evlendiriyor ve evlenince LineAge de cok degerli olan birkaç item veriyorlar.
Belki o sistem gibi olabilir :mrgreen:

_UuR_ demiş ki:
Belirli bi paraya elbiseleri alıyosunuz ve GM sizi evlendiriyor ve evlenince LineAge de cok degerli olan birkaç item veriyorlar.
detective

KhulteghinKhan demiş ki:
_UuR_ demiş ki:
detective
Rolling Eyes

cidden ya gidip bayan bi oyuncu görünce şiş kız benle evlensenemi dicez bu ne ya hem hadi dedik kabul etti davetiyelerini kime bastırcaz onu yapmışlarmı hatta düğün salonu olarakta caveleri kullanırız yada kır düğünü için janganın arkadası waterghostlarda garson olur

damat : sa abi naber
arkadaşı : iyi abi sen
damat : iyi bende ya baksana ben bi karar verdim bide kız buldum evlencem sadıçım olurmusun
arkadaşı : olurum tabi neden olmasın düğün ne zaman?
damat : kızı istemeye gitcez anne babasına bakalım kısmetse haftaya pazar gününe düşünüyoz ama tam kesin değil
arkadaşı : tamam tamam bende para toplayım biraz iyi olur

Yukarı Alt