Haftalardır kanıtlanan kopyalarla gerekse MEB bakanının "Elimizden birsey gelmez" sözleriyle cok tartısılan KPSS sınavı su an itibarıyla iptal edilmistir.Haber sitelerinden önce EXL de duyun istedim :wink1: :byes:

Avenger demiş ki:
Umarım balondur..
insallah balon degildir cünkü 500 dolara satılmıs sorular ve cevapları var ortada.Binlerce para verip soru almıs cahil insanlar aldıkları yüksek puanlarla gercekten bilgili insanların önüne gecmis durumda.Hal böyleyken hükümetinde sesini cıkartmaması ayrı bi ilgi cekici.. :coffee:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohannesss şaka gibi Türkiye nereye koşuyor kuzum hadi bu iptal edildi ya onca seçim ne olacak T_T

extraloob demiş ki:
ohannesss şaka gibi Türkiye nereye koşuyor kuzum hadi bu iptal edildi ya onca seçim ne olacak T_T
İptal edilmesine kimsenin üzülmemesi aksine sevinmemesi gerek.Cünkü kopya cekmeden sınavı gecip secim yapmıs kisiler zaten zekalarıyla ön plandalar.Simdi sınav tekrarlandıgında o parayla kopya almıs cahil insanlar alt sıralara düsecek,belki tespit edilip hayatları boyunca memur olmaları engellenecek (sanmıyorum,satın alanlar zaten hükümetin tanıdıklarıdır büyük ihtimal.)O kopyayla üst seviyelere gelmis olanlar asagılara düsünce,kendi cabalarıyla yapıp kazananların memur olma sansları dahada artacak.Ülkemize GERCEKTEN akıllı memurlar gerek. :coffee: :detective:

Crisis demiş ki:
Avenger demiş ki:
Umarım balondur..
insallah balon degildir cünkü 500 dolara satılmıs sorular ve cevapları var ortada.Binlerce para verip soru almıs cahil insanlar aldıkları yüksek puanlarla gercekten bilgili insanların önüne gecmis durumda.Hal böyleyken hükümetinde sesini cıkartmaması ayrı bi ilgi cekici.. :coffee:
Aslında haklısın. O işin mantıksal boyutu. Ama birde duygusal boyutu var tabii. Örneğin benim yakın bir arkadaşım-ağabeyim durumu çok kötü olması rağmen dershaneye gitti ve kazandı. Bazı şerefsizler yüzünden onun bunca emeğinin, zamanının, parasının boşa gitmesi gerçekten üzücü...

Avenger demiş ki:
Crisis demiş ki:
Avenger demiş ki:
Umarım balondur..
Aslında haklısın. O işin mantıksal boyutu. Ama birde duygusal boyutu var tabii. Örneğin benim yakın bir arkadaşım-ağabeyim durumu çok kötü olması rağmen dershaneye gitti ve kazandı. Bazı şerefsizler yüzünden onun bunca emeğinin, zamanının, parasının boşa gitmesi gerçekten üzücü...
Sınavı kısa sürede tekrarlarsa eminim o abin tekrar gececektir..1-2 ayda hemen unutup bitirecekse herseyi bırak o da olmasın :)

Yahu adam 120 sorunun tamamını doğru yapmış. Var mı böyle bi zeka? Nerde görülmüş tüm soruları doğru yapan memur adayı? Tüm soruları doğru yapacak kapasiteye sahip adamın KPSS'de ne işi var? Öyle adamı özel sektör uykusunda kapar. daral:

sınavın kısa sürede tekrarlanması çok zor. Ortaöğretim-Önlisans sınavına da 3 hafta gibi bir süre kaldı. Onu da iptal ederlerse yazık onca emek ve harcanan dersane masrafına... Yatırılan sınav harçlarını düşününce,devlet ana köşeyi döndü bu sene :sfff:

hmzsnmz demiş ki:
JetHomme demiş ki:
Bizimkide iptal olmasın. 26sında giricez bakalım. Yine çalınma olayı olur ama elden birşey gelmiyor. daral:
ertelendi onlar sankim diye biliyorum bro :roll:

Ps. Soruların satılması falan hikaye, cemaat çaldı sonra satıldı falan deyip üzerini kapatacaklar.
Evet bro ertelenmiş. Resmi açıklama geldi. Tam 12 sınav ertelendi. 8O

Yukarı Alt