duyduğuma göre en iyi ecsro oyuncularından biriymişsin abisi.hybird bow sun dimi king sen değilsin benim sana tek atarım herdürlü sen benim kaç lvl olduğumu bilionmu bakem. bu güne bugun lord yarkanı teke tek de indirmiş adamım.sence ben kaç lvl im sor sor çekinme ?

Advance

bllıgırl şuan oyunda foruma baqmıyo benim arkadaşır kendisi

silkroa demiş ki:
duyduğuma göre en iyi ecsro oyuncularından biriymişsin abisi.hybird bow sun dimi king sen değilsin benim sana tek atarım herdürlü sen benim kaç lvl olduğumu bilionmu bakem. bu güne bugun lord yarkanı teke tek de indirmiş adamım.sence ben kaç lvl im sor sor çekinme ?
puahahahha :headbang:

kafası 1500 xD

1]Afedersin ama silkroa sen Sniper misin ?????
2]Ballıgirl hep öledir ona o kadar çok global atmıştım ama hala dayılanıyo kingim die kingsen adını duyur kardeşim burda ben lordu 1 kere kestim yok isyu kestim bilmem ne bilmem ne...Sen onun kusuruna bakma o hep öle af buyurun salaktır
3]Eminim bi mod gelip oyun hayatınızı foruma taşımayın dicek :D

Bu arada musty kank xxxD4xxx kaç oldu ?????

EfnuR

Öğretiyorum
xxxD4xxxfero demiş ki:
1]Afedersin ama silkroa sen Sniper misin ?????
2]Ballıgirl hep öledir ona o kadar çok global atmıştım ama hala dayılanıyo kingim die kingsen adını duyur kardeşim burda ben lordu 1 kere kestim yok isyu kestim bilmem ne bilmem ne...Sen onun kusuruna bakma o hep öle af buyurun salaktır
3]Eminim bi mod gelip oyun hayatınızı foruma taşımayın dicek :D

Bu arada musty kank xxxD4xxx kaç oldu ?????
81 :D

lan ercan silkroa dün akşam bize dedinde inanmadık gerçektende açmışsın konuyu şimdi burda koptum :D

arkadaşlar kralım diyen varsa çıksın dw önüne orda kralığını görelim okadar kralım demek bi şey fark etmez orda sun lu adamlar ona tek çeker kralım demesiz alta yatar sonra

Yukarı Alt