Jigsaw

Aileden
Dear sir,

We send you our company information attached to the mail (as pdf). But the cost of
operation you have foreseen is very low. This may take more expensive. If you send
drawings of your current product, we can find the real cost including shipping.
Kind Regards.

Cevap:

Sugar brother (Şeker Kardeşim.),

Be a young man for two minutes (İki dakika delikanlı ol!). We put you in a man place,you become Tempra (Adam yerine koyduk, hemen arkanız kalktı!). No need to be artist (Artizliğin lüzumu yok!). We know that this work takes much money,too (Bu işlerin çok para tuttuğunu biz de biliyoruz.). No, why do you creating tension anymore, subtree (Hayır da, Daha niye gerginlik yaratıyorsunuz, dallama!). I eat all of you nobody understand (Alayınızı yerim haberiniz olmaz.). You not understand the word, you eat the grass where i put you, (Laftan Anlamıyosunuz! Hala bıraktığım yerde otluyorsunuz!). No drawings mrawings my brother! (Proje Mroje yok kardeşim!) you make 3 kurush work camel (3 Kuruşluk işideve yaptınız!)
I understand we can not understand with you (Anlaşıldı biz sizinle anlaşamayacağız..)
But, if you go with this head to army, you take Nah as diploma (Ama bu kafayla giderseniz siz, nah alırsınız teskere!)

here that much! (O kadar!)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bizim mahallede bir net cafeci kadir abimiz vardı en çok o beni yarardı bundan 8-10 yıl önce işi bilmeden işe girip yönetiyordu cafesini güzelce.

cancel i can cel e bas diye okurdu yarılır giderdim bunun gibi binlercesi var lakin cancel kadir abinin kilometre taşlarındandır :lolmuch:

extraloob demiş ki:
bizim mahallede bir net cafeci kadir abimiz vardı en çok o beni yarardı bundan 8-10 yıl önce işi bilmeden işe girip yönetiyordu cafesini güzelce.

cancel i can cel e bas diye okurdu,

ı can cel hahahahahah :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A

Anonymous

Guest
I eat all of you nobody understand (Alayınızı yerim haberiniz olmaz.).
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Koptum :mrgreen:

Yukarı Alt