Beyler Bakıyorumda EXTRALOOB Da Kocular Hİç Koxp Kullanmıyor...
EXTRALOOB da Ko Koxp Devri Aralıksız Benim İle Başlamıştırr... headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9

1524 Arrow Alternatif Link
1524 Arrow İndiremyenler İçin RapidShare Linki. Tıx Yeter

RapidShare Linki Orjinal Linktir.Kendim Upload Etmedim.
Gereksinimler:
NET 2.0
Orjinal Tbl Dosyaları

Orjinal Tbl Dosyaları,NET Framework İşte Linki Kendim Upladım:
NET Framework Arrow Bİr Tıx Yeter
Orjinal Tbl Dosyaları Arrow Bir Tıx Yeter
RESİMLİ ANLATIM (ALINTIDIR):
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Orjinal Tbl Dosyaları Nasıl Yüklenir?
Beyler Hatta Ko Oynayanlar Eskiden Koxp Yapmadıysanız Zaten Tbl niz Orjinaldir.Ben Yinede Yüklenimini Anlatıcağım.
İlk olarak Ko nun yüklü Olduğu Dosyaya Giriyoruz(C:\Program Files\KnightOnline, D:\Program Files\KnightOnline hangisinde yüklü ise) sonra Data Linkdeki upladığımı Çıkartıyoruz Ve Oyunun Yüklü Olduğu Yerdeki Data Klasörünün Üzerine Yapıştırıyoruz... extraokk extraokk extraokk extraokk

Bir Tşk Yeter...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

muratko193

Öğretiyorum
BEnde Oynuyorum Ara Sıra Cypher/PowerFullRange Ardream Takılanlar Bilir Ama BEnim İçin Ko 2 Sene Once Bitti Ve Akabinde Sro Basladı Ko ya Veda Sebebim Logos Serverinde 1001 zorluklarla kastıgım charımın koxp yuzunden ban yemesi 2 ay surekli koxp kullanmıstım Arkadasım Birde http://www.virustotal.com dan tara bi zahmet sonucları koy taleplerin artacagından eminim

muratko193 demiş ki:
BEnde Oynuyorum Ara Sıra Cypher/PowerFullRange Ardream Takılanlar Bilir Ama BEnim İçin Ko 2 Sene Once Bitti Ve Akabinde Sro Basladı Ko ya Veda Sebebim Logos Serverinde 1001 zorluklarla kastıgım charımın koxp yuzunden ban yemesi 2 ay surekli koxp kullanmıstım Arkadasım Birde http://www.virüstotal.com dan tara bi zahmet sonucları koy taleplerin artacagından eminim
bnmde 2 sene önce cypher daki char ımın ban yemesi bni oyundan komple soguttu. artık Sro extraokk

muratko193 demiş ki:
BEnde Oynuyorum Ara Sıra Cypher/PowerFullRange Ardream Takılanlar Bilir Ama BEnim İçin Ko 2 Sene Once Bitti Ve Akabinde Sro Basladı Ko ya Veda Sebebim Logos Serverinde 1001 zorluklarla kastıgım charımın koxp yuzunden ban yemesi 2 ay surekli koxp kullanmıstım Arkadasım Birde http://www.virustotal.com dan tara bi zahmet sonucları koy taleplerin artacagından eminim
tmm

Server
Takımı
Galatasaray
Kardeş Ben Bir Şey Soracağım:

1)Bu TBL leri içine Atıcaz x-trap ı disable edecez vsvs.Sonra Oyuna Girecez.EE Oto Attack Felan Yapacakmı bu?Hp ve Mp Çekecekmi...?

PS: Güzel Paylaşım Teşekkürler......

mahmah002 demiş ki:
Kardeş Ben Bir Şey Soracağım:

1)Bu TBL leri içine Atıcaz x-trap ı disable edecez vsvs.Sonra Oyuna Girecez.EE Oto Attack Felan Yapacakmı bu?Hp ve Mp Çekecekmi...?

PS: Güzel Paylaşım Teşekkürler......
sen programı indir rardan çıkar kullan bu söylediklerini kendisi oto yapıyoo extraokk extraokk extraokk

Yukarı Alt