1. Reklam

1. kyra
      viki
      Tenda
      lastworld
      silkroadcilar
      3

Kötü Kedi Şerafettin

1. Avasin

Avasin  

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    Ortaya Çıkışı

Kısa adıyla Şero olan, Kötü Kedi Şerafettin, esas olarak Bülent Üstün'ün gerçek hayatta beslediği ve 1996 yılında kaybettiği kedisinin adıdır. Bundan ilham alan çizgi roman kahramanı Şero ise 1996 yılında L-Manyak dergisinde doğdu. 2001 yılında Lombak dergisine geçen Bülent Üstün tarafından çizilen çizgi karakterin çizerine göre karakterin bu kadar sevilmesinin nedeni günümüz modern insanının uygarlık adına duygularını dışa vuramamasıdır."

Şeroyu çizerken aslında bu kadar ünlü bir karakter olmayacağını düşünen Üstün , karakterin Türkiye'ye göre biraz daha sert ve punk bir karakter kaldığını belirtiyor. Ancak 2006 yılı itibarı ile ülkemizde gelişen düzene göre ise naif kaldığını da belirtiyor.

Şero İstanbul ilinin Cihangir semtinde belalı bir tekir kedi rolündedir. Burada ana karakter olan kediler konuşma yetisine sahiptirler. Yarı insan yarı hayvan bir karakter olan Şero, Tonguç`un mastürbasyon yaptıktan sonra ortaya saçılan menilere oturan dişi bir kediden dünyaya gelmiştir. Daha sonraki zamanlarda Şerafettin'in 7 kişi tecavüz ettikleri dişi bir kediden Tacettin adında bir oğlu olduğu ortaya çıkar.

2002'den itibaren Kötü Kedi Şerafettin karikatürlerinden oluşan 4 tane albüm kitap çıktı.

Yazıtlarından Bazıları:

tacettin diye de bir yavrusu vardir
    kedi: şerafettin al şu oğlunu, benim ırzıma geçtiğin günün anısı
    şero: nerden biliyosun benim oglum olduğunu? seni altı kişi s*miştik o gun

zaman kötü kolla g*tü

vs. vs.

Bundan milyon kat daha komik olan laflarıda var. Bu karikatürlere bayılıyorum resmen nese: :buddha: :buddha: :buddha: neutral1

Kaynak Alıntıdır

Ps: sizinde görmenizi ya da tanımayanlarında tanımasını istedim

2. Chorus

Chorus Admin

Beğenilen Mesajlar:
    304
    Ödül Puanları:
    83
    Şero ise 1996 yılında L-Manyak

işte ben o ilk günlerinde okumaya başlamıştım leman ve taximde ki leman kültür hayatımın önemli dönüm noktalarındandır perşembe günleri dergi çıakrtı üniversite kantininde sabah 7de açardık dergiyi sıcakcık çaylarımızı içip okurduk geberirdik gülmekten sonra yorumlardı o da yetmez 18de dersler biter doğru taxim leman kültür'e giderdik biraları açıp orada sohbete devam ederdik :(

3. Avasin

Avasin  

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    eski ve güzel anılarını depreştirdim galiba :mrgreen:

4. GteGrenSemsiye

GteGrenSemsiye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    karikatür kültürü çok güzel bir şey :) leman okuru olmasam da şerafettin bilir ve severim :)
    Böyle bişey paylaştığın için de ayrıca teşekkür ederim

5. Sacrifices

Sacrifices rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bunun oyununu oynamıştım kedilere bira verip beceriyorduk ne güzeldi be o günler yav

6. Avasin

Avasin  

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    Ne demek asıl siz okuduğunuz için ben teşekkür ederim