<P-master> So all character infos will be resetted. Test ıcınmıs bastan baslıcakmışısızz öle dedi chatte :(

gelsinde -10 dan baslayalım ama gitmesin ?!!!!!!..... ?!!!!!!.....

zaten 20 lvl olmustum zaten anca

max. 30 gördüm

fazla bi kayip yok :D

yeterki gelsin xD

News
The server is down because some people used bug to level up their chars and making silks without paying.
So all gameinformation will be resettet. Your levels and gold will be lost.

As we said before it was a testing time. So Ocean used the time to find bug. He found them and he tryes to fix them.

Think about this: What do you prefere? Restart on lvl 1 and have a fair gameplay or be your old lvl and fight against lvl 90 ppl with best equipment and endless silk?

aLLa aLLa Bı Konu Oyun Test Icın Dıyolar dIqer konuda Oyun ßuqun Acılcak Dıyolar ßız Smdı Hanqısıne InanaLım.. :?!

Arkadaşlar Hislerime Güvenmek istiyorum İçimden bi sess bu akşam 6-7 arası açılacak diyor oyun ?!!!!!!! inş doğru our

Kemalist Arkasından İzliyorum Onun yaptıklarını ya
serkansalman demiş ki:
News
The server is down because some people used bug to level up their chars and making silks without paying.
So all gameinformation will be resettet. Your levels and gold will be lost.

As we said before it was a testing time. So Ocean used the time to find bug. He found them and he tryes to fix them.

Think about this: What do you prefere? Restart on lvl 1 and have a fair gameplay or be your old lvl and fight against lvl 90 ppl with best equipment and endless silk?
Türkçesi:
Kod:
Haberler, servisçinin, aşağı olduğudur çünkü bazı insanlar, ödemeden düzeye onların temizlikçileri ve yapma ipeklerinin yukarısını sorun açardı.
Bundan dolayı bütün gameinformation, resettet olacak. Senin düzeylerin ve altının, kaybolacak.
Bizim, dediğimiz gibi test eden bir zaman olmadan önce. Bundan dolayı okyanus zaman buluş hatası, yapardı. O, onları buldu, ve o, onları ayarlamayı dener.
Bunun hakkında düşün: Ne, sana prefereyi yapar? Lvl-1'de tekrar başla, ve adil bir gameplaya sahip ol, veya senin yaşlı lvlin ol, ve lvl-90'a karşı en iyi malzeme ve sonsuz ipekle pplle kavga et?

BangBros

Buralıyım
KArdeşim manyakmısın ya neden küfür ediosun kimbilir sen ettin die yine ertelicekler oyunu allahım sizin yüzünüzden adımız çıktı sitelerde :evil:

berkomu demiş ki:
ben zaten chatten küfürlere başladım :D
al işte ii bisi yapmiş gibi anlatio bide işte bu tür insanlar yüzünden türkleri sevmiolar yazık yazık utaniom böle insanalrla aynı ülkede yasadim için

Yukarı Alt