işte son aylara ait kota bilgileri mevcut. ödemeyi yapıp bende sınırsıza geçiyorum artık. yoksa daha zararlı çıkcam bu işten
:popcorn:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bir de kota gosterici var adsl aldıgımda beraber verdiler ona gore indiriyordum 4 GB yi aşmadıgım halde 35-36 YTL oduyorum Verdikleri program bile hatalı 800 MB lık hata var :?
Aslında en iyisi sınırsıza gecmek...

Majestic demiş ki:
Durum bendede farklı değil ttnete hatta mesaj attım.Ne oluyor diye gelen cevabapladılar diyor işte youtube tarzı sitelere giriyorsunuzdur cart curt falan filan.Yav dedim ben eskidende giriyordum ama bu kadar aşmıyordu ne iş dedim?Beyefendi bilgisayarınızdaki virusler cart curt zırvaladı.Kafamgirsin.com pehhh...
ya arasıra çizgi film izlioz izlemioz deil :mrgreen: ama haftada 2 kere olsun max 200mb ayda 1600mb yapar. 2gb silkroad a saysan ki o kadar gitmez. 3600. 400mb da msn cart curt desen anca 4gb oluor. hiç gözle görülür büyük bi downloadım yok nasıl her ay böyle oluyor anlam veremiyorum :oldie:

artık sınırsız dısında bişey kullanılmaz bende eskiden limitli kullanıyodum baktım 50den asagıya gelmemeye basladı faturalar şimdi sınırsız yaptım ayda 15gb den asagıya düşmüyom inatlarına pc acık duruyo sürekli film acıyom kendi kendine oynuyo :coffee:

MaRJiNaL demiş ki:
Majestic demiş ki:
Durum bendede farklı değil ttnete hatta mesaj attım.Ne oluyor diye gelen cevabapladılar diyor işte youtube tarzı sitelere giriyorsunuzdur cart curt falan filan.Yav dedim ben eskidende giriyordum ama bu kadar aşmıyordu ne iş dedim?Beyefendi bilgisayarınızdaki virusler cart curt zırvaladı.Kafamgirsin.com pehhh...
ya arasıra çizgi film izlioz izlemioz deil :mrgreen: ama haftada 2 kere olsun max 200mb ayda 1600mb yapar. 2gb silkroad a saysan ki o kadar gitmez. 3600. 400mb da msn cart curt desen anca 4gb oluor. hiç gözle görülür büyük bi downloadım yok nasıl her ay böyle oluyor anlam veremiyorum :oldie:
Aynen bende Silkroad da yok çizgi film de izlemiyorum internetten.Ama her ay aşıyorum 2 ay önce 11 GB oldu bu ay da 6.8 olmuş durumda bizimkiler çıldıracak yine geçelim sınırsıza siz de rahat edin bende diyorum yok. :think:

@Meddah
ah keşke maddi durumum el versede bnde öle desem.
şu 2 ay ı atlatsam aşırı rahatlıcam

HeartLess demiş ki:
Umutcum benimkide farklı değil hani her ay her ay Minimum 1gb aşıyorum :mrgreen:
4gb ye yükseltmeden önce 2gb yi geçmiyordum. kota 4 e yükseldi 5 den aşşa inmiorum :mrgreen:

HeartLess demiş ki:
Quensis demiş ki:
Majestic demiş ki:
Yandım ben yine 61.25 gelecek kesin kapattırıyorlar. :|
Babamda kapattırıcaz dedi ama kapamaz kendi işinede yarıyor sınırsıza geçmek en iyisi :P
bna kimse gelipde pc,internet hakkında tek kelime söyleyemez çünkü hepsini kedim ödüyorum. yani ailemden kimse benim odam içindeki eşyalara hiç bir şekilde karışamaz... zamanında çok karıştılar kafamı bozdular beni tonlarca boca soktular :@

Yukarı Alt