Arkadaşlar shetanla konuştum şu nick yazarken harf kullanmamızı sağlayan program hakkında.O da bir admin nicki verdi ve ona bu program hakkında pm atıcam.

Bu prgram ile nick yazarken harf kullanabiliyoruz ve sizin media.pk yı tamir etmenize gerek kalmıyor.eğer işinize yararsan programla ilgili bilgi verebilirim.

bunu ingilizceye çevirirseniz oyun bugn açılabilir lütfen çabuk.

This prgram and nick a writer We can be using a letter and the your media.Pk repair the gerek you do is not staying at.She bends I can give your work related with the appropriate program knowledge

ßöLe Galiba :wink1:

Yok hemen çeviri almiyim.Hadi arkadaşlar programı gönderebilirsen oyun açılacak hadiiiiii.

Bir yazarın olduğu bu prgram ve çentik, biz, bir mektup ve senin medyanı kullanıyor olabiliriz. Pk, senin, yaptığın gereği onarır, kalmıyor. Vurgunun olduğu o, ben, senin işinin, uygun program bilgisiyle anlattığını verebilirim

diyor ama hala bi haber yok

Reason for the downtimeAt the moment the server is offline because the hoster has some troubles.
Ocean says it will be back tomorrow. It has nothing to do with lag- and dc-fixing as cn-g says. If I read the posts of cn-g I think they don't have any contact to any GM. But I don't know. Maybe they know more than Ocean told me
yani
DowntimeAt için anı usavur, servisçinin, internet dışında olduğu mudur çünkü ev sahipliği yapıcının, bazı sıkıntıları var.
Okyanus, onun, yarın arkada olacak olduğunu der. Onun, gecikme ve dc-ayarlamayla cn g'in, dediği gibi yapması için hiçbir şeyi yok. Eğer ben, cn g'in direklerini okursam, ben, onların, herhangi bir gr.e herhangi bir teması olmadığını düşünürüm, ama ben, bilmem. Onlar belki, okyanusun, bana söylediğinden daha çok bilir

host sahibinin bazı problemleri oldugunu sölüyor Ocean o yüzden oyunun açılmasında Sıkıntı yaşıyorlar kanımca :roll:

Tahliyenin güncelleştirmeler ve haber zaman tutucusu, tahliyeden önce [Biz, bakıyoruz, kaliteli değnek üyeleri olduğu için] 24hours eklenecek, eğer senin, onun, neyi birinin, (Deepblue7 bağlantısı) bana bizim güncel olarak, servisçileri sürdürmesi için 4 Gamemasters'i arıyor olduğumuz, ve ingame gameplayı destekliyor olduğu altta bir epostayı yolladığı olmayı aldığın varsa.
Sen, 2 ana adminsi içeriyor olan 14 diğer gamemastersin bir takımıyla çalışıyor olacaksın.
Admins, sana rapor yalak epostasını veriyor olan ve yakında problemle uğraşman için sana izin veriyor olan olanlardır.
Biz hem de, bakıyoruz, bizim güncel olarak yeni meydan değneği olduğu için, bizim meydanımız için büyük bir takımımız var, ama bizim, senin hem de, bize yazmanın olduğu zaman o kullanmanın hakkında biz altta (Takım deepblue7) bağlantısını epostayla gönderebildiğin daha kaliteli aracıları arıyor olduğumuzu genişletmek yüzünden, senin bütün bilgin ve senin, ne yetenekli olduğundan kesinlikle kapsamak olur.
Okumak için sana teşekkür ederim

şöle bişi buldum siteyi veriyorum
http://www.servicesgpc.com/cgi/forums/index.html

Ya ilk iletide ki mesajı çevirin niye açılmıyo diye tartışmak için açmadım konuyu.

Yukarı Alt