Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Kayıt
20 Şubat 2007
Mesajlar
1.925
Beğeniler
1
Şehir
iris
Koruyucu & Öğretici Sistem

Guardian sistemi varolan oyuncular ve oyuna yeni başlamış acemi oyuncular içindir. Guardian sistemi yeni oyuncuların oyunu daha iyi tanıması, daha çok tecrübe kazanması ve ilerde daha iyi yerlere gelmesi içindir. Bu sistemde yeni oyuncular çevreyi daha iyi tanır oyuna daha rahat alışır ve bu sayede guardian daha çok prestij alır ödüller alır.

Akademi Tesis Etme

Şehirdeki NPc ile konuşularak eğitim alınabilir. Bundan sonra bu kişi "guardian" olur.

-Kayıt için 100000 coins gerekir.
-Girebilmek için en düşük Lv 60'dır.
-Bir karakter sadece bir akademide eğitim görebilir.

Akademiye Giriş
Sadece bir guardian akademiye girişi onaylayabilirve bu kişiler guardian matching system denilen bir yerde guardian arayabilir veya adını oraya yazdırabilir. Buradan guardian alabilirsiniz, kısa yolu L dir.


-En çok 5 tane guardian çırağı(39 leveldan düşük) ve 2 tane guardian asistanı(40-59 level arası) kaydolabilir.
-Çıraklar bir akademiden fazla bir yere giremezler.
-Bir akademiye kaydolduğunuzda otomatikman, akademi UI olursunuz.
-Guardianlar ve çıraklar haritada kırmızı noktalarla gösterilir.

Guardian Matching Nedir?
Guardianlar oyuncuları rahaklı buradan bulabilirler ve çıraklarda gitmek istedikleri akademiyi buradan seçebilirler. 39dan düşük bir karakter buraya girerek buraya tarayabilir, girmek için ekranın sağ yanından (!) ünlem tuşuna basabilirsiniz.Cumulated & Accumulated Buff
Bu sistemde guardian-çırak ilişkisi vardır. Çırak-ile guardian bu buffları aldığından daha çok experience alırlar. Cumulated buffta biriken puanlar sap tıklanarak guardiana gider. Tam tersi işlem ise accumulated ile olur.

Akademiden Mezun olmak
40 level olan bir çırak guardian tarafından mezun edilir. Bu işlemden sonra çırağa %50 experience gelir ve guardian onu ödüllendirir.
 
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt