Takımı
Galatasaray
Kobe demiş ki:
Kar olsun her taraf 15 tatil 1 aya çıksın ^^
Çoooook zor :thumbsup:
Hatırlıyorum 5sene önce mi ne öyle bir olay olmuştu 5-6 gün uzamıştı.

Windy

yağsın artık karda kurtulalım şu havalardan, yaz gibi kış yaşıyorum Türkiye'nin her mevsim yağışlı bölgesinde...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SarkoLata demiş ki:
Kobe demiş ki:
Kar olsun her taraf 15 tatil 1 aya çıksın ^^
Çoooook zor :thumbsup:
Hatırlıyorum 5sene önce mi ne öyle bir olay olmuştu 5-6 gün uzamıştı.

işte bu kar o yaşadığınız gibi olacakmış duyumlarıma göre sıkı kar geliyor okullar zati banko tatil edilecek bakalım nasıl olacak bende merak ettim hava şartları ilk defa bu kadar düzensizmiş ve 3 gün önceden kestirilemiyormuş ama sıkı bir hava dalgası geliyormuş...

Haberler de gordum Rusya su an -60 derece

Ps : İstanbul da -60 derece olsa herelde %10 luk kesim donar diye dusunuyorum(daha fazlada olabilir)

Advance

9 Ocak Cumartesi 11 19
10 Ocak Pazar 13 17
11 Ocak Pazartesi 10 15
12 Ocak Salı 7 15
13 Ocak Çarşamba 8 14
bizim burası böyle tahminlere göre daha geçen gün sıcaktan bunalıyoduk hadi bakalım :dance:

EmmaW

son yılların en soğuk kışı olacakmış diye duymuştum biryerden bir yandan kar yağsın okullar tatil olsun istiyorum diğer yandanda kar yağınca dışarıda kalanların halini düşünüp üzülüyorum..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray

demiştim size geliyor diye yabancı bir sitede okumuştum banko bize de gelecek daha hiçbir yerde haberi yok ama gelecek, bende kiss from extraloob yazmazsam arabanın camına foto çekip buraya koymazsam bir kar tanesi olayım :mrgreen: :twisted: :lol: :P

Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:

demiştim size geliyor diye yabancı bir sitede okumuştum banko bize de gelecek daha hiçbir yerde haberi yok ama gelecek, bende kiss from extraloob yazmazsam arabanın camına foto çekip buraya koymazsam bir kar tanesi olayım :mrgreen: :twisted: :lol: :P
:mrgreen: Abi yanlız kiss from eksik :mrgreen: Sonunda hilton yok:D

Yukarı Alt