TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
İsmail Paslanmaz, evde kendini kabloyla tavana asarak intihar etti.

Şifre skandalıyla gündeme oturan Yükseköğrenime Geçiş Sınavı’na (YGS) giren 19 yaşındaki İsmail Paslanmaz, evde kendini kabloyla tavana asarak intihar etti.
Paslanmaz’ın girdiği YGS’deki şifre tartışmaları nedeniyle bunalıma girdiği, ayrıca kız arkadaşıyla da tartıştığı için intihar ettiği öne sürüldü.

Nevşehir merkez Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Yavuz Selim Caddesi üzerindeki iki katlı evde ailesi ile birlikte yaşayan 19 yaşındaki İsmail Paslanmaz, iddiaya göre ailesine ders çalışacağını söyleyerek, üst kattaki odasına çıktı. Kapıyı içeriden kilitleyen Paslanmaz, odadaki telefon kablosuyla kendini tavana asarak canına kıydı. Oğullarından bir süre haber alamayan ailesi durumdan şüphelenerek odasına gittiğinde, kapıyı açamayınca durumu polise bildirdi.

Eve gelen polis ve 112 Acil Servis ekipleri kapıyı zorlayarak açtıklarında, İsmail’in tavana asılı cansız bedeniyle karşılaştı. Ailesi ve yakınları sinir krizleri geçirirken, İsmail Paslanmaz’ın girdiği YGS’deki şifre tartışmaları nedeniyle bunalıma girdiği, ayrıca kız arkadaşıyla da tartıştığı için intihar ettiği öne sürüldü.

Yanlış Zamanda İntihar Etmiş Diye Düşünüyorum.

Kanımca Sözde Muhalefet Seçim Meydanlarında Buradan Yüklenebilir. Yok YGS bunalımı yuzunden ıntıhar ettı vs :coffee:

hanry006 demiş ki:

Kanımca Sözde Muhalefet Seçim Meydanlarında Buradan Yüklenebilir. Yok YGS bunalımı yuzunden ıntıhar ettı vs :coffee:
iktidarı destekleyecek yüzünüz kaldı yani...

volkanka demiş ki:
hanry006 demiş ki:

iktidarı destekleyecek yüzünüz kaldı yani...

iktidarı desteklemekmi summer7: Ben sadece ölümünün Reklam amaclı kullanılabileceğinden bahsettim whiteangel

noluyo beyler?
herkesin ruh hali normal olcak diye bişi yok ki!
adamın ruhsağlığı bozuktu belki.
tamam diğerleri de bi etken olmuştur.

Hayta35

Bilgiliyim
Değmez arkadaş her ne olursa olsun sonuçda bi insan canı bi insan kendine nasıl kıyar ya çoçuğun tipine bakarsak psikolojik sorunlarıda vardır diyebilrim :coffee:

Yukarı Alt