Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Beyler...Korku Bölümüde Olsun...
18+ Olsun..youtube'deki gibi 18+ videoları küçükler izleyemesin..Olmaz Mı.. Question

A

Anonymous

Guest
evet bencede korku tüneli gibi bi bölüm olsun. ama +18 içerikli ögeler taşımasın

A

Anonymous

Guest
ya hani üye olurken yaşını filan yazıyon ya. 18 yaşından küçük olanlar girmeye çalıştığında uyarı alsın. mesela bi msj penceresi açılır. 18 yaşından küçüksünüz gibi. tabi bu mümkünse Wink

FearLess017 demiş ki:
ya hani üye olurken yaşını filan yazıyon ya. 18 yaşından küçük olanlar girmeye çalıştığında uyarı alsın. mesela bi msj penceresi açılır. 18 yaşından küçüksünüz gibi. tabi bu mü**ünse Wink
ben yaşımı 19 yaparım :lol: profilden değiştirebiliyoruz..

A

Anonymous

Guest
benimde aklıma geldi ama. yinede yazayım dedim. yaş değiştirme engelli olsun o zaman ama + 18 olmasın ya +17 olsun ben daha 17 yim :mrgreen:
1990 :mrgreen:

_CaspeR_

Buralıyım
FearLess017 demiş ki:
ya hani üye olurken yaşını filan yazıyon ya. 18 yaşından küçük olanlar girmeye çalıştığında uyarı alsın. mesela bi msj penceresi açılır. 18 yaşından küçüksünüz gibi. tabi bu mü**ünse Wink
bencede bu şekilde olabilir iyi bir fikir adminler bir düşünsün Exclamation Exclamation

bannedddd

Buralıyım
Çok güzel olurdu. Eğer çoğunluk açılmasını istiyorsa açılmalı bence. Rolling Eyes

bannedddd

Buralıyım
JasonWalker demiş ki:
iyide beyler burası sonuçta bir sro forumu genel bi forum deil detective
O zaman SRO ile ilgiliyse diğer konularda kalksın. Spor, Sohbet, Cep Telefonu, Bilim ve Teknoloji vb. gibi alanlar. Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sunshine, fazla yorma kendini istersen ben buradayım farkındasın değil mi Idea

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SunShine demiş ki:
extraloob demiş ki:
sunshine, fazla yorma kendini istersen ben buradayım farkındasın değil mi Idea
İyi ben de buradayım. :)

Fikirlerimizi bildirmek suç mu yahu!
fikir belirtmek tabiki güzel lakin biraz mantıklı ol korku bölümü nedir yahu oldu olacak sex bölümü de açalım böyle spesifik bölümler olmaz daha ziyade forumu korumak amacıyla bir bölümler açıyoruz ve aşırı çok talep gelen bölümleri açıyoruz.

korku bölümü nedir ne değildir gayet uygunsuz bir bölüm.

Yukarı Alt