Şu anda forum da online ama oyunda yohk! War yapılamıyor! Master ın elektrigi yokmuş! Buraya neresinden baglanıyor bilmiyorum ama VERİLEN SÖZ TUTULMADI!!!!

Bize yerse diyenlerin ki YEMEDİİ!!!!! extrabeer extrabeer extrabeer

Yarın gel dio bi de! " Ulan kanınız kaç kuruş ki her gün size zaman harcayalım!" KORKAK _AwRiL_ yok! War YOK!!!!!

Serverın en büyük war ın da sonuç hüsran Skor

Leth4L mucuks _AwRiL_

Selametle!...

bannedddd

Buralıyım
Bu siteden şimdi ben çıkayım anca 2-3 saat sonra beni offline olarak gösterir. Böyle bir şey var. Wink

SunShine demiş ki:
Bu siteden şimdi ben çıkayım anca 2-3 saat sonra beni offline olarak gösterir. Böyle bir şey var. Wink
İşte bunu anlamadan konuşuyor arkadaşımız detective

Cookie time artırmış extra.
siteden çıksan bile ayarlanan vakite kadar online listesinde görünürsün... Wink

SunShine demiş ki:
sen bana mı muhalefetsin ? yoksa awril e mi avukatsın ?

isteyen saat 20 : 00 da dediği war a her yerden girer baglanır hallederdi!

bursa dağ başı bi yermi ?

elektrik bulmak o kadar zor mu :lol:

Aaaaaa..... extraokk LöL....

DAĞLININ FENDİ, ŞEHİRLİ ZÜPPEYİ YENDİ!!!!

Selametle!...

GaLaHaD demiş ki:
SunShine demiş ki:

Selametle!...
Koca şehirde yada mahallede elektrik kesilse tedaşa küfür etmekten başka ne yapabilirsin bi önerin varmı ?

GaLaHaD demiş ki:
SunShine demiş ki:

Selametle!...
1.si adam bence taraf tutmuyoki burda taraf diye bir şey yok olayı anlattınız çözelim ve haklısın bişi demiyorum

olay şu ki! Bursa gibi bi yerde elektrikler kesilmiş! 20:00 da yapılacak denen war bu saate kadar yapılamamış! herkes bekletilmiş! Ortalık darkBORN lu adamlar kaynıyo... o saate kadar ortalıkta darkBORN un elemanlarını sayarken tir tir titreyen awril war başlayacakken offline oluyo ve bahane : ELEKTRİKLER KESİK!!!!

buna kim inanır ? KADİR İNANIR!!! :mrgreen: :mrgreen:

selametle!....

GaLaHaD demiş ki:
olay şu ki! Bursa gibi bi yerde elektrikler kesilmiş! 20:00 da yapılacak denen war bu saate kadar yapılamamış! herkes bekletilmiş! Ortalık darkBORN lu adamlar kaynıyo... o saate kadar ortalıkta darkBORN un elemanlarını sayarken tir tir titreyen awril war başlayacakken offline oluyo ve bahane : ELEKTRİKLER KESİK!!!!

buna kim inanır ? KADİR İNANIR!!! :mrgreen: :mrgreen:

selametle!....
Aklınızdan şüphe etmeye başladım.. kahvekeyfi

SunShine demiş ki:
Çıkış Yap Bakalım NasıL onLine Görünüyorsun :) popcorn

Jigsaw

Aileden
Çıkış yapmazsanız uzun bir süre sonra off gözükürsünüz site optimizasyonu açısından. Eğer çıkış yaparsanız online gözükmezsiniz. Wink

ya bırakın bu ayakları gozunu sevım neymıs oflıen olunca 2 3 saat onlıne gozukoyomus _AwRiL_ herkes bılır tmm mı burda bosa onu bunu korumayın _AwRiL_ ancak mıllet oyunda yokken globalden ana bacı kufur eden bı .... dur bunuda herkes bılır oyle globalden olmuyo bu ısler gelsın oyuna crtcall mı ne guıldnın master 1 kere _AwRiL_ degıl gladyatormu ne __KRALLLL_ nın charı soyarken gordum ^^ bosa masal okumayın burda delı kanlı gıbı darkBRONu oyle gorunce yemedı war yapmaya dıyın atın koseye blader bune palavra bune yalan dolan pempe dızıyı gectınzı vala :mrgreen:
neyse sulo bız janganda meyhanede kafaları cekelım _AwRiL_ oflıen olunca devam ederız .... extrabeer extrabeer extrabeer

Adamın yaptığı yorum süper yaaa...
Desene hiçkimse offline olmuyo bu forumda... Giren onlie çıkan online... :mrgreen:

demekkı msj saysına gore degılde onlıne suresıne gore yapsanlar ooo oo pcyı 1 sne acma tmmdır formda 10 numara onlıne kralı secılrısn :lol:
bu arada awrıl 1 2 ay oyuna gıremıycekmıs elektırkler kesıkmıs ama formda bızımle beyler :lol:
artık formda global acarsın merak etme burda oflıne olayıda yok herkes onlıne extraokk

WiId_DRAGON demiş ki:
demekkı msj saysına gore degılde onlıne suresıne gore yapsanlar ooo oo pcyı 1 sne acma tmmdır formda 10 numara onlıne kralı secılrısn :lol:
bu arada awrıl 1 2 ay oyuna gıremıycekmıs elektırkler kesıkmıs ama formda bızımle beyler :lol:
artık formda global acarsın merak etme burda oflıne olayıda yok herkes onlıne extraokk
Süpersin yaaa... :mrgreen:
Kırıldım gülmekten... Zuhahahahah... :lolmuch:

Yukarı Alt